• R.Leite
    Yama Yapimcisi Adayi

Takımı: Fenerbahçe SK

• UEFA, aralarında Fenerbahçe ve Eskişehirspor'un da bulunduğu 23 kulübün Avrupa kupaları ödül gelirlerini geçici olarak dondurdu.

UEFA bu duruma gerekçe olarak kulüplerin Finansal Fair-Play kriterleri kapsamında eksik bilgilendirme yapmalarını gösterdi. Kulüplerin vadesi geçmiş borçlarıyla ilgili 30 Haziran 2012'ye kadar UEFA'yı bilgilendirmeleri gerekiyordu.
      UEFA, söz konusu kulüplere bilgilendirme için 30 Eylül'e kadar süre tanıdı. Bu süre boyuncakulüplerin 2012-13 sezonunda Avrupa kupalarından kazanacağı ödül gelirleri donduruldu. Zorunlu bilgilendirmenin yapılması halinde kulüpler 30 eylül'den sonra yeniden ödül gelirlerine kavuşabilecek.
      Fenerbahçe ve Eskişehirspor ile birlikte 23 Avrupa kulübü arasında, Atletico Madrid, Malaga, Rubin Kazan, Sporting Lizbon gibi tanınmış ekipler de yer alıyor.

Football Manager 2008 Dev Yüz Paketleri İçin Tıkla

Football Manager 2008 Kapsamlı 2012 Forma Paketleri İçin Tıkla

Eski Nick : D.Lopez
  • Reklam
  •  
  • cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Eskisehirspor'u bilmem ama Fenerbahce bunu atlatacak rahatlikta olduklarini dusunuyorum.

Aklima geldi bir anda; Adnan Polat hep derdi Finansal Fair-Play diye.. iki lafindan biri Fair-Play idi.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting