• eskopat
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar FA Premier League Manager 2002 bu oyunla ilgili yama bulabileceğim bi site bilen var mı acaba Eski olmasına rağmen bence çok güzel bi oyun Ayrıca şimdi bi kaç kişi o oyunu bırakıp cm oynasana diyecek ben şimdiden söyleyeyim onuda oynuyorum ama biraz bıkkınlık geldi bu yüzden ara verdim.
      Neyse FA Premier League Manager 2002 hakkında yama bulabileceğim bi site bilen varsa lütfen yardım etsin
  • Reklam
  •  
  • Cristiano®
    Kayitli Üye

•  (11 Şubat 2005 Cuma, 18:09)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • ewet ben de hala oynuyorum ama patchle ilgili bir site bilmiyorum
  • **©murti55®**
    Kayitli Üye

•  (11 Şubat 2005 Cuma, 18:10)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Bende bilsem keşke.
      Hala oynamasamda yama bulsam oynarım çünkü en son geçen sene bi açayım dedim kadrolar baya bi eskiydi.
      Eskiden bir arkadaş türkiye ligi yapmıştı F.A.PM2002 için.Belçika liginin yerine mi geçiyordu ne?
  • Dabulu
    Kayitli Üye

•  (12 Şubat 2005 Cumartesi, 12:33)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • ben önceden bunu oynardım ama artık fm oynuyorum bende yama bulamamıştım önceden

•  (14 Şubat 2005 Pazartesi, 15:19)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • bende bu oyunun hastas1y1m ama hiç yamas1n1 görmedim geçen yaz yükleyip bütün transferleri yapmistim editörden çok güzel oyundu walla bunun yenisi ç1ksa ne süper olurdu :,(
  • Dabulu
    Kayitli Üye

•  (14 Şubat 2005 Pazartesi, 23:39)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: nightmare_onur
      bende bu oyunun hastas1y1m ama hiç yamas1n1 görmedim geçen yaz yükleyip bütün transferleri yapmistim editörden çok güzel oyundu walla bunun yenisi ç1ksa ne süper olurdu :,(

zaten bu serinin devamı tcm2005

•  (16 Şubat 2005 Çarşamba, 11:33)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • neydi be o günler....ronaldo nun adı no9 du oyunda........casillas araba kazası sonucu 7 ay sahalardan uzak kalmışstı...::(
  • Kaurismaki
    Kayitli Üye

Takımı: FC Cabinda
      •  (17 Şubat 2005 Perşembe, 01:49)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • kalkamiyordum bu oyunun başindan..ayni oyunda 2 veya daha fazla takim seçilmesi vs.
      ahh ahh

çok patch aradim bu oyuna fakat sadece Türkiye Ligini bulabilmiştim.

belçika liginin yerine yapilmişti..
  • Reklam
  •  
  • unknown21
    Kayitli Üye

• ben de bu oyunun hastasıyım bu oyunla ilgili patch yok bildiğim kadarıyla evde kendi çabalarımla belçika liginin ustune türkiye ligi yapmıştım. maynetten de bi site yapıp aploğt etmiştim ama silinmiştir o site keşke vaktim olsa da tekrar yapsam.
      benim gibi hasta olan bi kaç arkşımla birlikte EA sports a mail attık(bu oyun çok güsel harika mantıklı bir devam versiyonunu çıkarın diye) ama cvp fln gelmedi.
      ama oyunu tamamen çozdüm diyebilirim editör olsun oyun içi olsun 2 arkşm daa var bu oyunun hastası ankara/antalya da olanlar kapışabiliriz ya da beraber yama hazırlayabiliriz ilgilenenler konuya cvp yazsın
      oyunda çözemediğim tek nokta 2030 larda takılıyo ileri gitmiyo
      bergani pandilovski ve balabonov
      not: cm de oynuyorum bence en ii cm versiyonu cm01/02 dir

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting