• Reklam
  •  
  • ErshN
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar bende bu oyunun hastasıyım.Uzun süredir oynamıyordum tekrar oynamaya başladım.Eskiden güzel bir antrenman tekniğim vardı.Oyuncuların güçleri çok hızlı bir şekilde yükseliyordu.Şimdi nasıl birşey olduğunu hatırlıyamıyorum.Sizin kendinize özel,güzel dediğiniz antrenman tekniğiniz varsa yazabilirmisiniz? Denemek istiyorum,teşekkürler..
  • seljuknet
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • <div class="forum_alinti1"><div class="forum_alinti2">Alıntı:</div><div class="forum_alinti3"><fieldset class="forum_alinti4"><div class="forum_alinti5">Orjinal Mesajı Yazan: ozko

BİRİ OYUNU UPLOAD ETSE KEŞKE

</div></fieldset></div></div>

arkadaşım sırf böyle yazmışsın diye üye oldum ve download linkini veriyorum. Rapidshare, tek link 493 mb.

Oyunun açma şifresi : seljuk.net

Oyun C:SeljuK.NET Klasörünün içinde .iso formatındadır.

http://rapidshare.com/files/406313864/SeljuK.NET_____F.A._Premier_League_Manager_2002.exe

http://rapidshare.com/files/406313864/SeljuK.NET_____F.A._Premier_League_Manager_2002.exe

<div class="songuncelleme">Son güncelleme 17.03.2008, 08:44 tarihinde seljuknet tarafından yapıldı.</div>
  • SaLvo_7
    Kayitli Üye

Takımı: DC United
    • F.A. Premier League Manager 2002 (ISO-CDROM)

F.A. Premier League Manager 2002 oyununun full versiyonu.

Boyut: 326 MB

part 1
      part 2
      part 3
      part 4

Alıntıdır!!!

Son güncelleme 05.05.2008, 17:11 tarihinde zlatan2030 tarafından yapıldı.
  • bigman02
    Kayitli Üye

• ZLATAN KARDESIM WERDIGIN LINKTEN BUTUN RAR'LARI INDIRDIM OYUNU KURDUM ACILMIYOR KARDESIM YAW ? CRACK DOSYASI WARDI ONUDA KOPYALAYIP YAPISTIRDIM ASIL DOSYANIN ICINE YINE OLMADI ?? NAPMALIYIM YARDIM EDERMISINIZ ???
  • Reklam
  •  
  • blade22
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • merhaba arkdaşlar bu oyunun hastasıyım hala oynuyorum ancak abimle multiplayer yaptığımızda ikimizn maçında deplasman takımı taktik veremiyor bilen arkadaşlardan allah rızası için yardım istiyorum lütfennnnnn yardım edin????
  • Ferro34
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • benim bu oyunda bi bug futbolcum vardı Balabanov (DC) (99) du ))) her takımda alıyodum onu ))))) anılarım depreşti resmen beee

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting