• CaSSiNi_
  Yama Yapimcisi


  Kayıt: 19-02-2005
  Yaş: 32
  Mesajlar: 1123
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Ubisoft'un başarılı yapımlarından biri olan Far Cry karşımızda!

   Oyun, bir adada geçiyor. Bu adada yelkenlimizle dolaşırken birden batırılıyoruz ve kendimizi bilmediğimiz bir yerde buluyoruz. Ardından telsiz ile birisi bize talimatlar veriyor. İşte oyun bu noktada başlıyor! Telsizdeki adamın dediklerini yapmaya başlıyoruz ve adada askerler ve yaratıklar ile karşılaşıyoruz. Amacımız; CIA ajanı olan güzel bir bayanı kurtarmak...

   Oyun kontrolleri oldukça kolay. Her oyunda bulunan klasik kontroller, Far Cry'da da karşımızda. Ateş etme, zıplama, sürünme, eğilme, sağ ve sola hareket etme, dürbün ile bakma gibi hareketleri rahatça klavyeniz ve fareniz yardımıyla yapabilirsiniz.

   Ada, oyun yapımcıları tarafından çok iyi tasarlanmış ve düşünülmüş. En ince detayına kadar adada her şey mevcut. Bu dev adada papağandan tutun sineğe kadar çeşitli hayvan türlerine rastlayabiliyorsunuz. Bu hayvanları öldürebilirsiniz. Bunun yanı sıra denize girme olanağınız da var. Denizde ateş edemiyorsunuz. Suyun altında fazla kalırsanız hayatınızı yitirebilirsiniz. "Space" tuşu ile denizin altında nefesinizi tutabilirsiniz.

   Görevleri istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bir hedefe çeşitli yollardan ulaşmanız mümkün. Örneğin; bir kişiyle buluşacaksınız. Bu kişinin yanına yürüyerek gidebilir veya helikopter ile uçarak gidebilirsiniz. Bunun dışında arabanızı alıp, buluşma yerine daha farklı bir şekilde gidebilmeniz mümkün.

   Grafikler ise tek kelimeyle harika. Oyunu oynarken silahınızın ve ağaçların gölgesini farkedebileceksiniz. Denize girdiğinizde de, sanki gerçekten denize giriyormuş hissine kapılacaksınız. Oldukça gerçekçi ve olağanüstü güzel grafiklere sahip olan Far Cry, ekran kartınızı zorlayacak gibi gözüküyor.

   Yanınızda en fazla dört adet silah taşıyabiliyorsunuz. Bunun bir tanesi bıçak, diğeri tabanca. Kalan iki silah kontenjanına da tüfekler ekleyebiliyorsunuz. Sniper, roketatar gibi çeşitli silahları yanınıza alabilirsiniz.

   Ses efektleri de güzel hazırlanmış. Oyun adada geçtiğinden doğa ve hayvan seslerini duyabilirsiniz. Oyunun seslerine kulak verirseniz, adada olduğunuzu zannedebilirsiniz.

   Minimum Sistem Gereksinimleri :
   # AMD Athlon 1 GHz ya da Pentium III 1 GHz
   # 256 MB RAM
   # 64 MB DirectX 9.0b uyumlu ekran kartı
   # Windows 98SE/2000/XP (sadece)
   # DirectX 9.0b uyumlu ses kartı
   # 4x DVD ya da 16x CD-ROM
   # 4 GB boş disk alanı

   Önerilen Sistem Gereksinimleri :
   # AMD Athlon 2400-3000+ ya da Pentium 4 2-3 GHz
   # 512-1024 MB RAM
   # 128 MB GeForce FX 5950'a 128 MB GeForce 4; ATI Radeon 9500-9800 XT
   # Windows 98SE/2000/XP (sadece)
   # Sound Blaster Audigy serisi ses kartı
   # 8x-16x DVD ya da 32x CD-ROM
   # 4 GB boş disk alanı

   İndirmek İçin Tıklayın
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting