• Piazon
  Kayitli Üye


  Kayıt: 20-12-2009
  Yaş: 26
  Mesajlar: 8012
  Takımı: Galatasaray AŞ


  • Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Galatasaray Televizyonu’na özel değerlendirmelerde bulundu. Başarılı Teknik Adam huzur dolu bir bayram dileğinde bulurken, Galatasaraylıların gurur duyacağı bir takım oluşturmak istediklerini söyledi.

   Galatasaray Kasımpaşa mücadelesi öncesi son antremanını gerçekleştiriyor ama konuklarımızın en özeliyle birlikteyiz. Hocam camiamız ve taraftarlarımız adına bütün futbol ailesine vermek istediğiniz bir bayram mesajı var mıdır?
   Tabi ki bende iyi bayramlar diliyorum. Tüm dünyanın bulunduğumuz coğrafyanın, ülkemizin ve futbolumuzun huzur ve barışa her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğu şu günlerde, kalbi insani değerlerle çarpan herkese sevdikleriyle birlikte geçirecekleri sağlıklı, mutlu, huzurlu, barış dolu bir bayram ve sonra ki bayramlara erişene kadar her günü bayram sevinciyle geçen günler diliyorum. Herkesin bayramı kutlu olsun. Tabi tüm camiamızın da tün Galatasaraylıların da bayramı kutlu olsun.

   Yeni sezon ki ilk lig maçımız Kasımpaşa’yla, güzel bir bayram gününde oynayacağız Arena’da rakibimizi konuk edeceğiz. Nasıl bir sezon öngörüsünde bulunuyorsunuz. Sezon hakkında vermek istediğiniz bir mesaj var mıdır?
   Sezon tüm takımlarımıza tüm kulüplerimize tüm camialarımıza Türk futboluna hayırlı olsun. Ümit ederim ki futbolun daha çok konuşulduğu, güzel futbolun izlendiği çekişmeli heyecanlı tatsızlıklardan uzak bir yıl olur. Bir diğeri tabi Galatasaray’la ilgili. Tüm Galatasaraylılar biliyorlar ki biz kendilerine layık bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Her sonuçta hepsinin gurur duyacağı bir Galatasaray yaratmakla arkadaşlarımızla ve yönetimimizle uğraşıyoruz. Ümit ederim ki bulunduğumuz tüm kulvarlarda sevgili Galatasaraylıları memnun edecek, mutlu edecek sonuçlar alırız. Bunun içinde çok çaba sarf ediyoruz. Ancak sadece bizim çabamız bu işi bize kazandırmaz. Camiamıza, camiamızı teşkil eden insanlara, taraftarlarımıza, tüm Galatasaraylılara da ihtiyacımız var. Onların ilgisine onların sevgisine her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Onlarda ilgilerini, sevgilerini ve dualarını bizden esirgemezlerse inşallah hep beraber hepimizin istediği hedeflere yürürüz. Mutlu oluruz. Bizim tek dileğimiz bu buradan hepsine tüm Galatasaraylılara Türkiye’de ki veya Dünya’da ki her yaşta ki tüm Galatasaraylılara sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum.Yeni sezon hepimize hayırlı olsun.Ümit ederim bu sevinçler daim olur.
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting