• Kralpp
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Fatih Terim'e Gaziantepte yaşanan olaylar sonrası yaptığı açıklama yüzünden 5000 TL ceza verildi. Benim aklıma şu takıldı Galatasaray'a 5000 TL koymaz da vatanseverliğin cezası 5000 TL ise bu cezayı verenler için namuzsuzluk yapmanın cezası ne?

Sizin görüşleriniz ?

-Ali Sami Yen-

Felipeeeee Meloooo <3
  • Reklam
  •  
  • 03Gs1905
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • 6- GALATASARAY A.Ş.'nin, 20.08.2012 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş.'nin, sporcusunun flaş röportaj vermeden basın toplantısına katılmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle GALATASARAY A.Ş.'nin toplam 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Bende sevmiyorum Demirören federasyonunu da bir tarafımızdan element uydurmaya gerek yok. Cezanın neden verildiği raporda ayrıntılı açıklanmış durumda..

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=15990

@Ozily
      Keşke 10 kişi öyle şovu yapsa da gerçekten neler oluyor milletimiz merak etse. Eskiden milletimiz daha uyanıktı iyiden koyuna döndük bakıyorum..

Aydınlık için bir dakika karanlık diye araştır google'de biraz bişeyler öğrenirsin toplumsal bilinç açısından..

Lockito...!
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting