• EgHuLo
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • paylaşım için teşekkürler.emeğine sağlık.benim bir sorum olacak aynen dediğim gibi yaptım hepsini ispanya da kariyer yapıyorum ntvspor olarak görünüyor,almanya da maç yapıyorum trt görünüyor türkiye de maç yapıyorum euro futbol olarak görünüyor.lig tv olarak bir türlü olmadı.çok da denedim diğerlerini sildim tek onu bıraktım klasörde bu sefer skorboard yok oldu.yardımcı olursan çok sevinirim.son olarak da bunları oyunun orjinal haline nasıl getirebiliriz.oyunun orjinalindeki skorboard a nasıl geçiş yaparız anlatırsan çok iyi olur.
      Teşekkürler şimdiden.
  • Reklam
  •  
  • EgHuLo
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • FbHackman tarafından gönderilen mesaj
      EgHuLo tarafından gönderilen mesaj
      s1- benim bir sorum olacak aynen dediğim gibi yaptım hepsini ispanya da kariyer yapıyorum ntvspor olarak görünüyor,almanya da maç yapıyorum trt görünüyor türkiye de maç yapıyorum euro futbol olarak görünüyor.

Almanya, ispanya, italya, fransa ligleri kendi özel numaraları var bunların haricinde genel skorbord var sadece, yani süper lige lig- skorbord ataması yapılamıyor maalesef ama bir çözüm var; oyunu ctrl+alt+delete veya alt+tab yaparak küçültüp skorbordu elle değiştirebilirsin, bunun için oyunu kapamana gerek yok, oyun hemen yeni skorbordu algılyacaktır.

EgHuLo tarafından gönderilen mesaj
      s2-son olarak da bunları oyunun orjinal haline nasıl getirebiliriz.oyunun orjinalindeki skorboard a nasıl geçiş yaparız anlatırsan çok iyi olur.

Bunun için oyunu kapaman , dosya(ları) ilgili klasörden silmen ve programı çalıştırıp go demen yeterli.

bütün dosyaları sildim skorbordlar gitti ancak oyunun kendi skorbordu da gitti.dediğin gibi yaptım sildim dosyaları programdan go dedim ekranda skorbord yok.oyunun orjinal skorbordu'nu nasıl ayarlayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim beyler.
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting