• createble
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Arkadaşlar benim Fb deki bu 2. sezonum.İlk sezonda bitime 6 hafta kala şampiyonluğumu ilan etmiştim.Fakat bu sezon aşağıdaki resimde görüldüğü gibi 8 maç sonunda 14. sıradayım.Maça çıkarken de resimdeki taktiği kullanıyorum.Alex Santos a Santos takma adını ben verdim o oyuncu Vasco de Gama'daki Alex. Alex Santos'u Alex de Souza'nın yanında oynatayım desem orta sahada açık verebilirim.Taktik önerileri olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.Ayrıca Alex de Souza da büyük bir düşüş var geçen sene gol kralıydı.Şuanda 8 maçta sadece 2 gol attı.Antreman olarak 'yabancı forumlarda bu antreman kullanılıyor' gibi bir adı vardı yanlış hatırlamıyorsam o konudaki antremanı kullanıyorum. Sürüm 8.0.0

Son güncelleme 23.03.2008, 18:07 tarihinde createble tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • wormY
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • alex de düşüş olabilir satmayı dene transfer sezonunda daha genç oyunculara yönel adu olabilir anderson olabilir bide colin kazımı orda oynatman defansta sorun yaratabilir

Batu.S
      fenerbahçe ve galatasaray'ı tutanların
      taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar
      ve egemen ideolojileriyle örtüşür.Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"
  • createble
    Kayitli Üye

• Alex in özellikleri v.s. oldukça üst düzey takım kötü Alex kötü ama avrupada 2 maçta 4 gol attı.Süper ligde kötü.Kazım'ın orda oynaması savunma için dezavantaj olabilir fakat gibi oynatabilirim orda? veya başka bir taktik bu kadroya göre ?
  • createble
    Kayitli Üye

• C.R7
    Kayitli Üye

• arkadaşım aynı sorun bende var man citydeyim ilk sezon 5. bitirdim 2. sezonumda herşey aynı (kadro,taktik,antreman...)ama şuan (25. hafta) ligde 39 puanla 9.cuyum ve çok kolaylıkla yeneceğim takımlara yeniliyorum...banada yardım edebilirmisiniz?
  • cantona841
    Kayitli Üye

• taktik bölümünden bi taktik indirmiştim.ismi "arsenal un..." gibi bişeydi.fb ye müthiş gidiyor bu taktik bende.ayrıca kazım yerine gökhan gönülü oynat orada çok iyi oynuyor bende.ayrıca edu,bendemi sorun var onda mı anlamadım ama ne zaman oyuna soksam maçın içine ediyor.oraya udinesedeki felipeyi al....
  • createble
    Kayitli Üye

• Peki buldum o taktiği deneyeceğim.Yukardaki fotoda Yasin Karaca sakat diye Kazım'ı koymuştum normalde o oynuyor.Edu konusuna gelince takıma katkısı oldukça iyi.Tekrar teşekkürler ilgin için
  • Reklam
  •  
  • 39anelka399kezman9
    Kayitli Üye

• 4-4-2 her zaman ideal FM taktiğidir.Özelliklede Fenerbahçe için.Ayrıca öyle yanlış bir Taktiğin var ki savunmaya yardım edebilecek tek orta saha oyuncusu Aurelio.Zaten oda ön libero ee başka yok.Bide yetmiyormuş gibi bekleri ileri sürmüşsün.Çok yanlış bir taktik.Alexide satmanı öneririm.Yerine Eğer varsa(bazen olmuyor oyun bozukluğu) Sherman Cardenas adlı Kolombiyalı yıldız Alexin yerinde oynayabilecek tek isim.Sana başarılar..

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting