• Reklam
  •  
  • memedo
    Kayitli Üye

Takımı: Diyarbakırspor
    • kardes defansin yanlis ikili defans yapmisin ve ofansiv iki bek yapmisin ama ofansiv olarak,tamam das o beklerin arkasina cok top kacar yanlis olmus, hem kazim defans yapamaz carlosu anladik hadi neyse ama kazimin orda ne isi var (defans yanlis) dizilis olarak.sen en iyisi dörtlü defans yap,sonra bir DMC iki MC onlarda ortada olsun ama saga sola cizgi cek o tarafida oynasin yani sonra AMC ve iki forvet. böyle yap sen
  • WaLToR
    Kayitli Üye

Takımı: Shabanie Mine FC
    • Kardeşim Alex'i göndermek yapacağın en büyük hata olur ...

Bu oyunda o kadar taktik gördüm ilk defa öyle karışık bi taktik gördüm .

Benim Fenerbahçe ile ilk sezonumda süper lig , Türkiye kupası ve Şampiyonlar ligini kazandım eski 5 senelik save'ım formatla gitti maalesef yeniden başladık ... Öyle kaybedince sakatlanıncada oyundan çıkıp bidaha girmedim direk neyse sonuç oydu benim için buyur genellikle ilk sezon taktiğim şu :

Genellikle bu taktikle oynuyorum Şampiyonlar ligi maçlarında hiç bir takım tarafından ezilmedim . Grupda Man unt , Valencia ve Werder vardı Man Unt 2 maçda kaybettim valencia ilede 1 maç berabere 1 maç kazandım ve son olara Werder Bremen'i 2 maçdada yendim 2 olarak üst tura çıktım Milan geldi ( Son Şampiyon ) 2 maçdada darma duman ettim 3-1 ve 4-1 sonra çeyrekde Man unt çıktı ( intikam ) ilk deplasmandaki maç 1-1 kendi evimde 4-0 kazandım sonracıma yarı finalde barca geldi kendi evimde 2-1 orda 4-4 kalarak finalde Real çıktı onuda 3-2 yenip kupayı kazandım . Daha çok topla oynayan rakip takım oluyor ama ben daha çok şut çeken ataka yapan tarafım . Gollerin sorunu zaten Volkan ve Edunun hataları yüzünden .

Oyunda takım komutlarıyla oynuyorum Alex'i oyun kurucu olarak kuruyorum tekniği yüzünden hızı ve diğer fizik özellikleri olsaydı atak oyuncu olarak kullanırdım , Tempo tamamen çok yüksek , hücuma dayalı oyun ,adam markajı , sıkı markaj ve kontra atak özelliği olan bir takım oyunu var , frikik ve kornerleri bırak taç atanları bile belirledim .

Şuan sezon yeni bitti bende orta sahaya Lucas Biglia almayı düşünüyorum genç ve yetenekli ama Getafe küme düştü kaleye Oscar Ustariyi mi alsam diye düşünüyorum çok pahalı olması sorun yarattı ( 22.5 m ) Defansın solunda bi arhantinli vardı Bocadaydı onu almayı düşünüyorum Roberto 35 yaşına geldi . Eduyu yollıycam yerine çok ucuza ve çok büyük bir yetenek olan Gustavo Cabral'ı alıcam , Gökhan Ünalı bedava bonservisle aldım . Kadroya genç oyuncular aldım yabancı-Türk karışık hep gelişimi iyi olanları takıma kazandırırım hemde satarım finans'ı yükseltirim kulübün hemde 18 ve 20 liglerin kupalarını garantilemek amacıyla .

Fenerbahçe'nin en iyi kadrosu bana göre 2008 yılında ve Nasıl bu kadar kötü oynadın bilmiyorum bazı şeyleride bilmen lazım .

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting