• Serd09
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • Kariyer kurallarını okudum , onaylıyorum.

~ Kulüp Bilgileri ~

Tam isim: Fenerbahçe SK
      Takma isim(ler): Sarı Kanaryalar
      Renkler: Sarı-Lacivert
      Kuruluş: 19 Temmuz 1907
      Stadyum: Şükrü Saraçoğlu Stadı,İstanbul
      Kapasite: 52,000
      Başkan: Aziz Yıldırım
      Teknik direktör: Aykut Kocaman
      Lig: Spor Toto Süper Lig 2009-10 2.
      Resmî site: http://www.fenerbahce.org.

Oyun statüsü ve açık ligler

Takım hakkında biraz bilgi:

Futbol şubesi, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün en önemli şubesidir. Kulüp gelirlerinin büyük bir kısmı bu şube için harcanır. Şube 1959'dan beri düzenlenen yeni adıyla Turkcell Süper Lig'de 17 kez şampiyonluk ipini göğüslemiştir. Ayrıca 4 kez yeni adıyla Ziraat Türkiye Kupası, 2 kez yeni adıyla TFF Süper Kupa, 6 kez Cumhurbaşkanlığı Kupası ve 8 kez Başbakanlık Kupası'nda şampiyon olmuştur. Avrupa kupalarındaki en büyük başarısına ise 2007-2008 sezonunda Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale kalarak ulaşmıştır. Futbol Para Ligi raporlarının yayınlanmaya başladığı 1996-1997 yılından bu yana dünyanın en zengin 20 kulübünün arasına giren ilk Türk futbol kulübü ise Fenerbahçe oldu. Fenerbahçe bu listede 111 milyon € ile 19. sıradadır.

Yıldızlarımız:

Güncel Takım Kadrosu

Taraftarımız

Hazırlık Maçları

BEKLENEN OLDU AYKUT KOCAMAN TEKNİK DİREKTÖRLÜK GÖREVİNE GETİRİLDİ!!!Resmi Site Hemen Duyurdu

Daum'un elindeki şampiyonluğu Saraçoğlu stadında Bursa'ya hediye etmesinin ardından beklenen oldu ve takımın başına Kocaman getirildi.

-------------------------------------------------------------------------------------

Aykut Kocaman'a olan semapatim zirveye ulaşmışken onun adı ile kariyere başlamak istedim teşekkür ederim şimdiden arkadaşlar yorumlarınız için umarım uzun soluklu olur ve siz de zevk alırsınız bir dahaki mesajda transferleri açıklayacağım Fm'li günler...

Edit
      Ayrıca Aykut Kocaman ile başlarsam görsellik anlamında daha şık ve gerçekçi resimler bulurum diye düşündüm.Fener ile neden açtın diyeceksiniz buradan bir duyuru yapmak istiyorum bundan sonra karar verdim Tüm FM serilerinde Fenerbahçe kariyeri yayınlayacağım sadece Cemil Abi Galatasaray kariyerleri ile özdeşleşti ben de onun gibi uzun soluklu Fenerbahçe kariyerleri ile özdeşleşmek istiyorum bir gün Aydınspor 2. ve 1.lige yükselene kadar bundan sonra tüm FM serilerinde Fenerbahçe kariyerleri ile karşınızda olacağım başka hiç bir takım bana eskisi gibi zevk vermiyor artık umarım siz de zevk alırsınız hedefim Berk Elitez,Gökay Iravul ve Okan Alkan,Hasan Erbey gibi oyuncuları da geliştirip iyi paralara satmak uzun vadede Avrupa'da başarıyı hedeflemek istiyorum kısa vadede değil geleceği sağlam temellere atıp Avrupa'da başarıyı kalıcı kılmak istiyorum.

Eski Nick: Guide Serdar

Aykut Kocaman Alex De Souza

Fenerbahçe Kariyerim FM 2011
  • Reklam
  •  
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • Kardeşim hoşgeldin. Kariyerin hayırlı olsun. Başarılı olacağından eminim Aykut forever diyosun yani

Takımı: Adana Demirspor
    • Kariyerin hayırlı uğurlu olsun Umarım uzun soluklu olur

"Wanna know a secret? Daddy kills people. All the bad people." #DexterMorgan
      "Everything in my life brought me this point." #DexterMorgan

Rangers l We Don't Do Walking Away ! [ FM 2012 ]
  • Roy Dream
    Kayitli Üye

• Kariyerinde başarılar Serdar.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼
  • BesiktasK90
    Kayitli Üye

• kariyerin hayırlı olsun kardeş

Aldatmıyorum Seni İnan Maçtayım.
      Çağırsanda Gelemem İnönüdeyim.
      Birazcık Sabret Aşkım Yarın Ordayım.
      Beni Böyle Kabul Et Ben BEŞİKTAŞK'lıyım.
  • Serd09
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • Kardeşim hoşgeldin. Kariyerin hayırlı olsun. Başarılı olacağından eminim Aykut forever diyosun yani

Modaya ayak uydurmak istedim her Fenerbahçe kariyerimde başka isimler kullanacağım ama popüler isimler teşekkür ederim yorumun için bu zaten FM 2011 için son kariyer hikayem olacak ve damga vursun istiyorum.

Kariyerin hayırlı uğurlu olsun Umarım uzun soluklu olur

merak etme Emre dostum bir defa teknik hata oldu Aydınspor'da bir de Antep ile 2 sezon sürdü en az yoksa kariyerlerim uzun soluklu olur hele ki bu çok zevk verecek gibi umarım siz de takip etmeye devam edersiniz.

Kariyerinde başarılar Serdar.

teşekkür ederim yorumun için Aytek

kariyerin hayırlı olsun kardeş

sağol kardeşim

Kariyerinde başarılar

teşekkür ederim yorumun için

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FENERBAHÇE TRANSFERE ÇOK HIZLI GİRDİ FLAŞ OLARAK RESMİ SİTEDEN DUYURDU

Aziz Yıldırım Şampiyonlar Lig TV'de programına katıldı ve flaş açıklamalar yaptı.Bugün itibari ile katıldığı programda Aykut Kocaman'ın istemesi durumunda Tuncay Şanlı'yı tekrar alabileceklerini Ayrıca yöneticilerden Nihat Özdemir'in Sezer Öztürk ve Orhan Şam için girişimlerde bulunduğunu Mustafa Pektemek ve Serdar Kesimal'i de çok istediklerini Avrupa ve Türkiye Ligi için sağlam bir kadro kurmak istediklerini genç ve gelecek vaad eden kadroda derinlik sağlayacak oyuncular istediklerini sezon başında ya da sezon ortasında veya önümüzdeki sezon başında transferleri bitirebileceklerini söylediler.Mustafa Pektemek Orhan Şam Tuncay Şanlı Serdar Kesimal Fenerbahçe'ye şüphesiz katkı yaparlar yeter ki hocamız istesin ve şartlar uysun alamayacağımız oyuncu yok diyen Aziz Yıldırım Gökhan İnler ve Gameiro'nun Fenerbahçe'ye güç katacağını bu sezon için Emenike'nin Karabükspor'da pişmesini önümüzdeki sezon hedefleri arasında olacağını söyledi.Aziz Yıldırım bunlarla da yetinmedi ve çok yakında Güney Afrika bölgesinden çok yönlü bir oyuncunun da Fenerbahçe'ye katılacağını duyurdu.

FENERBAHÇE'NİN RAKİBİ BELLİ OLDU

Eski Nick: Guide Serdar

Aykut Kocaman Alex De Souza

Fenerbahçe Kariyerim FM 2011
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

• Transferlerin çok güzel kardeşim. PAOK'u rahat geçeceğini düşünüyorum
  • Wallcroft
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Abi yeni kariyerinde başarılar.Umarım uzun soluklu olur.Fenerbahçe'mizi en iyi yerlere taşıyacağından eminim.Maçların güzel.Paok'u elersin.Gameiro transferi çok iyi olmuş.Gökhanda fena değil.

Takımı: Adana Demirspor

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting