• Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

• .
      İnönü Stadı'nı yeniden yapmak için devlet kanadından onay alan Beşiktaş, bu aşamada maçlarını nerede oynayacağını düşünüyordu. Siyah beyazlı ekibe F.Bahçe'den "Saracoğlu'nda oynayın" teklifi geldi...

DHA'nın haberine göre Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi öncesinde yemekte buluşan iki kulübün yöneticileri arasında stat projesi de konuşuldu.

Dün oynanan derbi öncesinde Beşiktaş'ın evsahipliğinde gerçekleşen yemekte, Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir'in, Siyah-Beyazlı Yönetime "Bizim stadımızda oynayabilirsiniz" teklifinde bulunduğu öğrenildi.

Bu konuda DHA'ya bilgiler veren Beşiktaş Kulübü İcra Kurulu Başkanı Cem Bilge, Özdemir'den kendilerini çok mutlu eden bir teklif aldıklarını söyledi.

Bilge, yenilen yemekte Beşiktaş'ın stad projesi konusunu Nihat Özdemir'in açtığını ve yeni stad yapılana kadar Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynayabilecekleri söylediğini ifade etti.

Nihat Özdemir'in yemekte yaptığı konuşmada; Beşiktaş'ın bir süredir stat projesinin olduğunu medyadan takip ettiğini, yeni stat yapılana kadar maçların Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanmasından mutluluk duyacaklarını ve ebedi dostlarını misafir etmekten kıvanç duyşacaklarını dile getirdiği belirtildi.

Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı Cem Bilge; Özdemir'in yaptığı tekliften dolayı çok mutlu olduklarını, bu konuyu Yönetim Kurulu'nda görüşüp daha sonra karar vereceklerini sözlerine ekledi.
  • Reklam
  •  
  • theholigan
    Kayitli Üye

Takımı: İstanbulspor
    • ben fenerbahçeden sonra, eskişehirspor, tokatspor, gençlerbirliği ile birlikte beşiktaşı da severim. umarım bu bir dostluk çerçevesinde gerçekleşir.. umarım taraftarlar olay çıkarmaz.. ancak beşiktaş yönetiminin yüzünü karartmamak için beşiktaş taraftarı da anlayışlı bir şekilde kullanımı olacağını düşünüyorum. Türk futbolu ancak böyle güzel düşüncelerle ayağa kalkar...

• Melih_Korkmaz__ tarafından gönderilen mesaj
      çarşı gelmesin o stada ama beşiktaş gelebilir

on numara olur hatta inter milan şekli

çArşı çok meraklı değil o stada bizde istemiyoruz o stada gelmeyi ..

Besiktas, we came here to die with you
  • _TaYFo_
    Kayitli Üye

• Geçen pazar günkü maça fenerli bi arkadaşla gitme imkanı buldum.Gözlemlediğim kadarıyla Saraçoğlu'nun özellikle kale arkalarının sahaya yakın olmasının önemli avantajı var.Rakipler için boğucu bir tarzı var yapı itibariyle. Şahsen,iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum yeni stadımız bitene kadar.Beşiktaş'tan vapur mesafesi Kadıköy bu da önemli.Ayrıca Anadolu Yakası'nda azımsanamayacak kadar fazla Beşiktaş taraftarı da var.Seyrantepe seçeneğine göre daha avantajlı olacaktır.

• Gelecek sezon taraftar gruplarının bu kadar başı boş kalacağına ihtimal vermiyorum. Yönetim buna izin vermez. Taraftarı kötülemenin anlamı yok. Fenerbahçe Galatasaray'ın göstermediği nezaketi göstermiş. Gelecek sezon maçları Kadıköy'de oynamamız çok iyi olur. Kombine sayısında da kulüp ciddi bir gelir elde eder böylece.
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Gerçekten bir stata ihtiyaç varsa Olimpiyat bir kenara Seyrantepe olmaz ise en ideali budur. Ben FB'li olarak zemin ile alakalı herhangi bir sıkıntı olmayacaksa olmasını isterim. Stat projeleri desteklenmelidir. Herşey bir kenara fanatizmin de biraz körelmesine yardımcı olabilir. Şöyle birşey var öyle zamanlar gelir ki bilinçsiz FB taraftar kesimi bu konu ile alakalı çok ters espriler yapabilir sırf bu ihtimal bile taraftarların bu statı istememesine sebep olabilir.
  • Knoxie
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bu savaş ortamını azaltacak bir düşünce fakat hem zemin hem de hatırlarsanız deplasman yasağı varken biz gittik diye Beşiktaşı da Kadıköy'e çağırmıştık yine yakıp yıkmışlardı hatta pankartlarını yakmışlardı. Noolursa olsun maçlara bilinçli giden en az taraftar Beşiktaşta var kimse kusura bakmasın. Verecekleri zararın veya bizim bilinçsizlerin vereceği zararların oluşacak dostluğun önüne geçeceğini düşünüyorum. Aynısını Seyrantepe için de düşünüyorum o yüzden ne kadar sap bir yerde de olsa Olimpiyat en mantıklısı gibi geliyor bana.

Sevdamıza kimse engel olamaz
      Bazen hüzün vardı bazen mutluluk
      FENER sevgisinin adı konamaz
      Ne kupa büyüklüğü ne şampiyonluk !
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting