• furkovic
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • FİFA 07 career cheater manager modda sınırsız para veya istediğiniz parayı getirir ve fan shoptaki kilitleri açar.
      İndirmek için: http://fifasoccer.ru/files/?info=10224

Neyse soruna gelelim herkesin pcsinde manager modda sınırsız para hilesi oluyor ama bende gözükmüyor işte resim;

• Reklam
  •  
  • melikcan07
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • arkadaşlar bendede böle bi sorun vardı career cheater i doğru yere koyunca düzeldi

neyse şimdi sana bi sorun anlatcam onu cevaplarsan seni +rep e boğarım (rep olmadığını biliom) benm fifa 07 de kayıt ettiğim replayları oyunu açmadan izleyebileceğim bi prog varmı
  • furkovic
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: melikcan07

arkadaşlar bendede böle bi sorun vardı career cheater i doğru yere koyunca düzeldi

neyse şimdi sana bi sorun anlatcam onu cevaplarsan seni +rep e boğarım (rep olmadığını biliom) benm fifa 07 de kayıt ettiğim replayları oyunu açmadan izleyebileceğim bi prog varmı

Sanırım öyle bi program yok.Peki yaaa career cheater nereye koyunca düzeliyor.
  • Exvision
    Özel Üye

Takımı: AS Livorno Calcio
    • Çözüm yolu bulmak için arka arkaya mesaj atmanıza gerek yok. Çözümü bilen birisi elbet buradan cevap verecektir. Yeni üye olmana bağlıyor bu seferlik ceza vermiyorum.
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: La Haine

Çözüm yolu bulmak için arka arkaya mesaj atmanıza gerek yok. Çözümü bilen birisi elbet buradan cevap verecektir. Yeni üye olmana bağlıyor bu seferlik ceza vermiyorum.

Yeni üyemi 1 yıl oldu.
  • melikcan07
    Kayitli Üye

• furkovic
    Kayitli Üye

• Alıntı:

arkadaşlar bendede böle bi sorun vardı career cheater i doğru yere koyunca düzeldi

Melik career cheater nereye koydunda sorun düzeldi.
  • melikcan07
    Kayitli Üye

• BelgelerimFIFA 07 buraya koydum eğer tr ysma kullanıosan dosya ismini mesela b.menejer - melik diosa onu b.manager - melik die deüiştir sorun çözülebilir vista kullanosan yönetici olarak çalştrıd programı
  • Reklam
  •  
  • furkovic
    Kayitli Üye

• Alıntı:

BelgelerimFIFA 07 buraya koydum eğer tr ysma kullanıosan dosya ismini mesela b.menejer - melik diosa onu b.manager - melik die deüiştir sorun çözülebilir vista kullanosan yönetici olarak çalştrıd programı

Neyaptıysam düzelmedi şimdi klavyeyi parçalıom belki duzelir.
  • X_KaPTaN
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • Alıntı:

[B]KARDEŞİM ÖYLE DEMEYİ BIRAKINDA BENDE DE ÖYLE OLUYOR PEKİ SİZİN DEDİĞİNİZ YEREDE KOYDUK GÖZÜKMÜYOR...LÜTFEN YARDIM EDİN !!!!![B]

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting