• Gökhan
    Administrator

Takımı: Küçükköyspor
    • Merhaba Arkadaşlar,

Uzun Süredir Aklımda Olan Ve Açmak İstediğim Konuyu Bugün Faaliyete Geçirmek İstedim.Bu Sene Oyunda Türkiye Ligininde Olacağını Duyunca, Oyun Çıkmadan Önce Orjinal Oyunu Almaya Karar Vermiştim.Yaklaşık 2 Ay Öncede Oyunumu Aldım.

Oyunu Almadan Önce Kafamda Birçok Soru İşareti Belirmişti.Acaba Verdiğim Paraya Değecekmiydi ?,Beni Yeteri Kadar Tatmin Edecekmiydi ?

Oyunu Aldıktan Sonra, Bu Sorulara Tek Cevabım, "Keşke Acele Edip,Daha Önce Alsaydım" Demek Oldu.

Orjinal Oyun Sahibi Olduktan Sonra, Lobilerden Çıkamaz Oldum.Dünyanın Dört Bir Yanından İnsanlarla Maçlar Yapmak,İnsana Muhteşem Bir Zevk Veriyor.

Bunların Ötesinde Gurbetçi Türk Kardeşlerimizle Tanışıp,Arkadaş Olma Fırsatımızda Oluyor.Tanıştığımız Türk Arkadaşlarla Sağlam Temelli Dostluklar Kuruyoruz.

Play Online"da Türkiye"miz İçin Özel Bir Lobi Tanımlanmamış.Lobilerde Türk Arkadaşlarımızın Fazla Olduğunu Görünce, FIFA 07 Resmi Forumlarında Türkiye İçin Özel Bir Lobi Açılması Konusunda Bir Konu Açtım, Fakat Konuya Fazla Bir İlgi Olduğunu Söyleyemem.

Fakat Sizlerinde Bu Konuya İlgi Gösterip,Orjinal Oyun Aldıktan Sonra, Baskımızı Artırıp,Kendimize Özel Bir Lobi Açtıracağımızı Düşünüyorum.

Oyunu Yaklaşık 2 Ay Önce 60 YTL"ye Hepsiburada.Com Adresinden Satın Aldım.Bazı Mağazalarda Fiyat Farklılık Gösterebiliyor.

Şimdi Sİze İnternet Ortamında Oyunu Satın Alabileceğiniz 2 Adres Vereceğim.

HepsiBurada.Com
      Weblebi.Com
      D&R

36 Taksit"e Kadar,Taksitli Alabilme Şansınız Dahi Var.Böyle Bir Eğlence Ortamına Katılmak İçin Pek Yüksek Fiyat Değil Gerçektende.İmkanı Olan Herkesin Almasını İstiyorum Tüm Samimiyetimle.

İstanbul,Ankara Ve İzmir Başta Olmak Üzere D&R Mağazalarındanda Oyunu Temin Edebilirsiniz.Oyunu Alan Arkadaşlar Bu Konu Altındada Düşüncelerini Belirtirlerse Çok Sevinirim.

Ayrıca Kafasında Soru İşareti Olan, Oyunu Alıp,Kurulum Kısmında Yardım İsteyen Tüm Arkadaşlara Bu Konu Altında Yardımcı Olmaya Çalışacağım.

Bu Konuya Ve Orjinal FIFA Kampanyasına Kesinlikle İlgi Olacağını Düşünüyorum,Umarım Beni Yanıltmazsınız.

Son güncelleme 13.09.2007, 20:28 tarihinde Neo_ tarafından yapıldı.

•  
  • Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Valla açıkcası ordaki ortamı görünce burda turnuva maçı oynayasım kalmıyo Anlayın artık siz. Play Online da Lobby açtırma konusuna gelince link verebilirmisin Gökhan destek olalım konuya.
  • Neo
    Administrator

• jean19
    Kayitli Üye

• 2005 den beri Yurt dışından (dikkat ediniz Türkiyeden değil ) Oyunu Original alıorum cunku Online oyun oynuyorum Amerikalarla maç yapiyorum arkadaşlarimla zefkli oluyor.yaş da 25'e geldi gelicek
      acikcasi gokhan güzel topic heveslisin ama Türkiyede kimse bu oyuna sen belki verirsin 10 kişi original'a para bayilir bellli bi dönemden sonra..ama bu oyunu oynayan cok 18- genc var dusun ki annesinden gidip de 80 ytl alması imkansiz gibi bişey.Türkiyede Sahtecilik kanına işlemiş insanlarn..ben bile bazen unutuyorum ve alıorum..ama Fifa da 95 den beri seri yaptiğim icin hep original aldım ne hikmetse..en son fifa 2001'i sahte almıstım ama sonra gidip original'ini almiştim koleksiyon diye..
      kisacasi kampanya güzel herşey güzel ama burasinin Türkiye oldugunu unutmamak lazim ve Genclik bi oyuna 80 vericene bir cd DVD 5 ytl vermei tercih eder..yani Original ve Türkiye uzak iki olay..malesef.
  • Neo
    Administrator

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: jean19

2005 den beri Yurt dışından (dikkat ediniz Türkiyeden değil ) Oyunu Original alıorum cunku Online oyun oynuyorum Amerikalarla maç yapiyorum arkadaşlarimla zefkli oluyor.yaş da 25'e geldi gelicek
      acikcasi gokhan güzel topic heveslisin ama Türkiyede kimse bu oyuna sen belki verirsin 10 kişi original'a para bayilir bellli bi dönemden sonra..ama bu oyunu oynayan cok 18- genc var dusun ki annesinden gidip de 80 ytl alması imkansiz gibi bişey.Türkiyede Sahtecilik kanına işlemiş insanlarn..ben bile bazen unutuyorum ve alıorum..ama Fifa da 95 den beri seri yaptiğim icin hep original aldım ne hikmetse..en son fifa 2001'i sahte almıstım ama sonra gidip original'ini almiştim koleksiyon diye..
      kisacasi kampanya güzel herşey güzel ama burasinin Türkiye oldugunu unutmamak lazim ve Genclik bi oyuna 80 vericene bir cd DVD 5 ytl vermei tercih eder..yani Original ve Türkiye uzak iki olay..malesef.

Dediklerin doğruda oyun 80 ytl değilki. En son 54 ytl di ben aldığımda. Taksit imkanıda var hem. Ayda 5 ytl gibi bir ücrete 12 aya kadar taksit imkanı bile var. Zaten ilk başta kimse o kadar para verdiğine sevinmez direk peşin para verip alanlar için söylüyorum. 5 Ytl ye oyunu almak varken diye düşünebilirsin ilk başta ama oyunu alıp onlineda oynayınca üstte Gökhan'ında dediği gibi keşke daha önce alsaydım diyebiliyor insan. Sen bilirsin online da oyun oynamanın zevkini yazmışsın zaten yazında da. Sence teşvik etmek mi lazım burası Türkiye diyip geçmek mi lazım.
  • jean19
    Kayitli Üye

• ben teşvik etsem ne olur ki? diyorum ya güzel kardeşim ben online oyun icin sırf alıorum fifayi original oynadiğim america dan arkadaslarim var diye cocukluğumdan beri cok severim oynarim gerçi artik cocuk yaşımız da kalmadı evlenince cocuklarimiza vereceğiz bu koleksiyonu onlar da devam edicekler fifa koleksiyonuna en son 54 ytl o bile büyük bi para burdaki genc cocuklar icin ailelerinden ''anne oyun alıcam 54 milyon verebilirmisin diyen kaç kişi vardir bilemiyorum veya bunu söyledikleri zaman ne diyorsun sen 54 ytl mi bir oyun icin mi? sacmalama git şu aşağada bilmenene abi var 5 ytl ye satiyor.. diye cvp bile alan vardir herhalde..onlari bitirmek lazim..ama bu Ülkede herkesin rantı var.....
  • VanHelsing25
    Kayitli Üye

• Bu oyun gerçekten orijinalini alıp oynanmayı hakediyor.Gerçekten bu sefer çok başarılı ve harika bir oyun olmuş.Oyun piyasaya çıktığında gidip orijinalini almayı düşündüm ve iyiki de almışım ve doğru bir karar verdiğim için çok mutluyum.Oyunu oynadıkça herşeyin çok iyi tasarlandığını,akıcılığı ve canlılığı ve de heyecanlılığını görebiliyorsunuz.Neredeyse televizyonda izlediğimiz karşılaşmaların tıpatıp aynısı diyebiliriz artık rahatlıkla.Oynanış gerçekten gelişmiş ve herşey tam yerli yerine oturmuş.Bir sürü maç yapmaktan büyük bir zevk alıyorum.Oyunun resmi sitesinde hesabım var 2 tane.Neden 2 tane onu da söyliyim.İlk kez hesap açtırdığımda online oynayabiliyordum.Ama 2.defa kayıt olunca,1.kayıt olduğum tüm bilgileri tanımamaya başladı site.Şöyle:Hesap adım ilk baştaki belirlediğim şeydi,diğer bilgilerimde hiçbir değişiklik yok.Hesap adım ile şifremi tanımamaya başladı.O gündne bu yana 2.hesap bilgilerimi de giriyorum.Orda da sadece üye adım ve şifremi değiştirmek durumunda kaldım.Bu sorunla ilgili 5,6 kere siteye mail attım ama Play Online ya da Interactive Leagues kısmına giremiyorum.Oyun orijinal,5,6 kere de tekrar silip yükledim olmuyor.Oyunun kayıt dosyaları duruyor.Ama hesap bilgilerimi silmişler sanırsam.Çünkü oyunun ana menüsünde alt tarafta kayan yazılarda hesabımla ilgili hata olduğunu,EA hesabımı kontrol edip tekrardan girmemi tavsiye dedn kırmızı kayan yazılar çıkıyor.50 kere düeltip onaylatmama rağmen bir türlü çözülebilmiş değil.İlk hesap bilgilerimi giriyorum,böyle bir üye adı ve şifre datamızda yok diyor.Buna iyice sinir oldum.Oysa oyunu ilk kez alıp kurduğumda ne güzel gerçek hayattan bilgiler geliyordu oyun oynarken:( Kısacası;2 tane hesap bigilerim var resmi sitesinde,2 bilgiyi de girince olmuyor.Hayır yani resmi sitesinde üye adım var,kabul olmuş ama online olarak kabul görmüyor bilgilerim.Siteye girince hesap adımı görüyorum sağ üst köşede ama oyunu başlatınca na menüde hata olduğunu yazıyo alt tarafta.Bana bu konuda yardım edebilecek birine sonuna kadar minnettar olacağım.Yoksa oyun harika.Online oynamadan da çok zevk alıyorum.Ama gerçek bilgilerin de olması daha da ayrı zevk verirdi.
  • Reklam
  •  
  • Gökhan
    Administrator

Takımı: Küçükköyspor
    • Sorunu Tam Olarak Anlayamadım.:o

Oyunu İlk Aldığında, Üzerindeki Şifreyi Hesabına Register Ettirdin.2.Hesaba Aynı Şifreyi Register Ettiremesin ki ?

Sistem Buna İzin Vermez.

Şu Linkten İlk Hesabın İle Giriş Yapıp,Bak Bakalım.Oyun Burada Sistemde Kayıtlı Görünüyor mu.Görünüyorsa Zaten Direk Buraya Girdiğin Kullanıcı Adı ve Şifre İle Play Online"a Giriş Yapabilirsin.

Yine Çözemezsen, Farklı Çözüm Yolları Arayalım.
      https://account.ea.com/login/napd-login.jsp?site=easo&parsid=589272
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Orjinal Fifa kesinlikle teşvik edilmeli.

Ben de Öss belasından kurtulduktan sonra orjinalini alıp Esl vb mücadelelerime devam etmek istiyorum.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting