• Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ

• Bazı arkadaşların devamlı Galatasaray'da Nonda veya Hakan Balta yok. Şu takımda şu yok gibi yakınmalarına çözüm için resmi patchi indirmelerini tavsiye ediyorum.

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/

Orjinal oyunu olanlar UK versiyonu indirsin. (Oyun açıldığında dil seçeneği çıkmıyorsa da yine aynı şekilde) Korsan oyunu olanlar Nordic versiyonu indirin. Türkiyedeki korsan oyunlar bu versiyonda çünkü.

Eğer Nordic versiyonu yüklenmediyse Central Eastern
      North America
      South America
      Brazil versiyonlarını deneyebilirsiniz.

Alternatif Linkler:
      Yukardaki linklerde Ea den kaynaklanan bir sorun var Orjinal oyunu olanlar için UK versiyonu ve korsan olanlar için nordic versiyonu upload ettim aşağıdan indirebilirsiniz.

UK Versiyonu -> http://rapidshare.com/files/65406264/uk.rar.html
      Nordic Versiyonu -> http://rapidshare.com/files/65409799/nordic.zip.html

Kurulum

İndirdiğiniz zip dosyası içindeki dosyayı masaüstünüze çıkarın ve çalıştırın. (Resim1)

Resim 1

Bir süre bekleyecek sabırlı olun. Eğer indirdiğiniz dosya doğru ise arama sonucu program kendiliğinden oyununun kurulu olduğu klasörü bulacaktır. [ C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 08 ] (Resim 2)

Resim 2

Yes e tıklayıp kurulumu tamamlayın. Daha sonra oyuna girdiğinizde kadronuzu resetlemeniz istenecek. (Resim 3)

Resim 3

Orginal My Squads'ı seçin ayarları kaydedin. Daha sonra yine aynı yolla Update Online Squads'ı seçin ve ayarları kaydedin. Hepsi bu kadar. Direct ip, hamachi veya Play online da artık yeni transferlerle oynayacaksınız.

Son güncelleme 27.10.2007, 00:30 tarihinde Neo tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • em
    Kayitli Üye

• ya bu verilmemişmiydi ben indirmiştim pek bir etki yaratmamıştı ama...
  • mertonur
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • kurduktan sonra reset my squads a girin ordan orjinal my squads sonra da uptated online squads ı secin oluyor
  • wotasx
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • ya arkadaşlar bişey daha soracam ben bu güncellemeyi yukledim hatta çalıştı dediğiniz gibi reset my upload squads falan filan onu yaptım ama oyunu her kapayıp açışımda bu işlemi bir daha gerçekleştirmem gerekiyor... yani o reset my upload squads'ye bidaha basmam gerekiyo bunun kalıcı bi yolu yokmu yhaa oofff oofff ...
  • himan
    Kayitli Üye

Takımı: Liverpool
    • sağol neo kardeş ellirine sağlık yalnız böyle reset my squad yapacağımıza belgelerimin içindeki my squad klasörünü komple silsek daha güzel olmazmı sadece my squad böylece sorunda olmaz diye düşünüyorum

• @wotasx
      Ana Menüde altta Save Profile var ordan kaydet.

@HiMaN
      Belgelerim le bağlantılı diye biliyorum. Silersen yeniden pofil oluşturman gerekicek.
  • M`Shinoda
    Kayitli Üye

• Bu patch gerçekten işime yaradı. Teşekkür ederim.

• sımdı bız bundan normal KICK OFF mac yaparken yada MANAGER MOD da yararlanamayacakmıyız
  • Reklam
  •  
  • wotasx
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Neo
      @wotasx
      Ana Menüde altta Save Profile var ordan kaydet.

Demişsin kardeş ama ben onuda yaptım ama hala bişi olmadı her açılışında eskiye dönüyo :S

Son güncelleme 30.09.2007, 23:16 tarihinde wotasx tarafından yapıldı.
  • derwoood
    Kapali Hesap

• ben save profile yaptım oldu hatta gs de nonda ile hakan balta yı ilk onbire koydum kaydettim ve oyundan cıkıp tekrar oyuna girdiğimde aynen kayıtladığım gibi duruyodu...

Son güncelleme 01.10.2007, 05:39 tarihinde derwoood tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting