• ilker12
    Kayitli Üye

• ben kurup yüklediğim zaman orginala ve updates yaptığım zaman kadrolar bile çıkmıyor neden kaynaklanıor olabilir türkçe yama yüklü ve oyun rip oyun yardım edebilecek birisi varmı
  • Reklam
  •  
  • es1965
    Kayitli Üye

Takımı: Eskişehirspor
    • (korsanlar için)bakın simdi once oyunu sılın tekrar kurun ama crak yapmayın önce yamaları sırası ıle (nordıc yama) sıra ıle 1- 2- 3 yukleyın ve yukledıkten sonra crack yapın ve oyuna gırin my squats dan up date yapın yenı kadrolar karsınızda ama onlıne oynarken sorun oluyor bunu bastan soylıyım de kolay gele...
  • beyticemre
    E-mail Aktivasyonu Beklenen Üye

Takımı: Hansa Rostock
  • mohiko
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ya arkadaş ben yaptım kurdum eyw. da bn oyunu açıom ekran gelmio masaüstüne falan da dönemiom oyundan mıdır yoksa yamadanmı bi yardım edermsiin

bu sözüm kuramayan arkadaşlara ben oyunu korsan aldım krack yapmadan Nordic Versiyonu -> http://rapidshare.com/files/65409799/nordic.zip.html indirdim ve sorunsuz bi şekilde kurdum gaayet kolay bir işlem ve ayrıca hiçbir yama yüklemeden direk güncelleştirmeyi yaptım

Son güncelleme 01.04.2008, 23:52 tarihinde mohiko tarafından yapıldı.
  • Volkankose33
    Kapali Hesap

• çok işe yarayacak bir patch.Teşekkürler

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting