• Reklam
  •  
  • burak_790
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: fotheringham

ilk resmi patch i kurmuştum sorun cıkmamıştı. fakat 2 nci ve bu en son çıkan patchleri kuramıyorum. kurulumu yaparken hata veriyor. neden olabilir. ilk kurduğumda nordicte çalıştı, 2 nci ve 3 üncü patch ler çalışmıyor?

bende de tam olarak aynı sorun var
  • artexalp
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • arkdaşım kurucam ama dosya fifa nın oldugu yerı bulmuyor okadar beklıom her snide denedım uk ve nordıc ama benım oyun D:\OyunLar\FİFA 08 de acaba C:/ de olmadıgı için mi böle oluyor tekrarda c ymı gecırım ? c de yeterlkı yer olmuyor dıe de ye koydum
  • k121212
    Kayitli Üye

Takımı: FC Cabinda
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: reddragon_17

abi ben bu fifa 08 stadyumları yükldim ama olmuyoo tam neeye yüklicem sölerseniz sevinirim bea fifa08 içinemi yoksa data içinemi bi onu açıklarsanız sevinirim abi:D

yukledıın program hedef bula yapıstırdın mı
  • Reklam
  •  
  • dogusd
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: burak_790

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: fotheringham
      ilk resmi patch i kurmuştum sorun cıkmamıştı. fakat 2 nci ve bu en son çıkan patchleri kuramıyorum. kurulumu yaparken hata veriyor. neden olabilir. ilk kurduğumda nordicte çalıştı, 2 nci ve 3 üncü patch ler çalışmıyor?

bende de tam olarak aynı sorun var

bende de aynı sorun var.yüklerken old file was not found diye uyarı veriyor.1. patch de böyle bi sorun yok ama.bu son patchleri indirip çalıştıran var mı?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting