• B4DBoYS
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Reklam
  •  
  • Sdk.JK
    Kayitli Üye

• Yaw kurdum Nonda Hakan Balta war ama Beşiktaşımızda yine Serdar Özkan yok...
  • R00T3RR00R
    Kapali Hesap

• path error
      old file not found. however, a file of the same name was found. no update done since file contents do not match.

diyor. daha önceden uk yamasını kurmuştum üstüne nordic kurmaya kalkıyom böyle oluyo Allah rızası için yardım edin orjinal aldım bi de

• aynı sorun bendede war yhaaaa:(..ben direk nordıc cektım ama boyle oluyoooooo..off
  • osyg
    Kayitli Üye

• neo...arkadasım nordıci yuklemeye basladıgımda old file not found. however, a file of the same name was found. no update done since file contents do not match........yazısı cıkıyor we kapanıyorr...oyun acıldıgındada her zmnkı gıbı ıngılızce dil
  • Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: osyg
      neo...arkadasım nordıci yuklemeye basladıgımda old file not found. however, a file of the same name was found. no update done since file contents do not match........yazısı cıkıyor we kapanıyorr...oyun acıldıgındada her zmnkı gıbı ıngılızce dil

Dil in ingilizce olduğunu bizde biliyoruz bi sağ sol yap bakalım başka hangi diller var onları soruyorum ben sana.

Neyse ilk mesajı editledim ordan bakarsın fotodan da hangisi olduğunu anlarsın. Oyunda o resimdeki gibi sıralı olarak hangi diller mevcutsa o patch i indirin. (İngilizce olanını)

Son güncelleme 03.10.2007, 22:03 tarihinde Neo tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • destinyo
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting