• ysyhan
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Fifa 08 Spor Toto Süper Lig ve Ptt 1. Lig Team Patch yaması Yüzde 90'a yakın tamamlanmıştır.Takımlar Ptt 1. ligden Spor Toto Süper Lige çıkış yapabiliyor artık.Ptt 1. Lig play off tunuvasıda eklendi.Play off'da İlk iki takım direk Süper lige çıkar,3. takımdan itibaren 10 sıradaki takıma kadar play off 'a katılacak,kazanan süper lige çıkacak şekilde ayarlandı.

Alıntı yapanlar benim linkimi koyacaksanız alıntı yapmanıza izin veriyorum.

Görüntüler

LİNK; http://soccercenter.net/forum/k/forever-fifa08-patch-2014-yeni_177064
  • Reklam
  •  
  • ysyhan
    Kayitli Üye

• ysyhan
    Kayitli Üye

• aytac_2148 tarafından gönderilen mesaj
      YAMA YUKLERSEK OYUNDA AKSAMA YADA BOZULMALAR OLUYORMU

Yama gayet sade bi sorun yaşamassın.Yamayı yükledikten sonra takımları aç ve tek tek oyuncuları kontrol et bi oyuncu aynı anda iki takımda olmasın.Milli takımda olan oyuncularda ancak ikinci bi amblem gözükür oda milli takımının amblemidir.Yok herhangi bi takımın amblemi varsa o takıma gir ve free butonuna basarak oyuncuyu o takımdan çıkar.Bu genelde oyuncu daha önce başka bi takımda oldugu için oluyo.Oda tournament modda oyundan atma gibi sorunlar çıkarıyo
  • Reklam
  •  
  • ysyhan
    Kayitli Üye

• ogulcan xd tarafından gönderilen mesaj
      cm08 i indirdim framework 2,0istedi onuda yaptım çalışmadı bir yardimcı olurmusun?

Boşver ugraşma forever fifa 08 213 patchi indir yüklemesi çok kolay yada bekle biraz 2104 ünü çıkarcam

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting