• FbHackman
    Yama Yapimcisi

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Fifa 11 Demo Kasıyor diyenler!

Fifa 11 demoda kasmıyodu full'de kasıyo diyenler!

FİFA 11 KASIYOR DİYENLER!

fbhackman sizin için bu yamayı çıkarttı

size söylediğim 2 şeyi yaptığınız anda bir daha Fifa 11 Kasmayacak Fbhackman sorununuzu kökünden halletti ;

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADIM 1-REFRESH RATE(Ekran Yenileme) HIZINIZI YÜKSEK BİR DEĞERE (75hz-100hz vs.)SABİTLEYİN ! (Ati'lerde Catalyst bunu yapabiliyor veya Refreshlock isimli küçük bir program bu işi görür)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ATİ CATALYST İLE REFRESH RATE SABİTLEME

refreshlock indir= http://www.softpedia.com/get/Tweak/Video-Tweak/RefreshLock.shtml

Refresh lock Kullanımı

bazı arkadaşlarda refreshlock işe yaramıyormuş bu nedenle 2 alternatif refresh rate programı daha veriyorum.

REFRESHLOCK ALTERNATİFİ PROGRAMLAR;

sadece nvidalar için veriyorum;
      http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=88933

sadece atiler için veriyorum;
      http://www.softpedia.com/progScreenshots/ATI-Radeon-RefreshRate-Fix-Screenshot-124.html

önemli not: eğer oyundaki takılma daha da arttıysa refresh rate(ekran yenileme) hızınız sabitlenmemiş demektir.

ADIM 2-İŞTE YAMA AŞAĞIDAKİ RAR'LI DOSYAYI İNDİRİN VE İÇİNİ OYUNUN KURULU OLDUĞU DİZİNDE GAME KLASÖRÜNÜN İÇİNE ATIN.

bazı arkadaşlar oyunun nerde kurulu olduğunu bulamıyorlarmış. hedef bul yapın fifa.exe dosyasının bulunduğu klasör.

DOWNLOAD;©2010 by FBHACKMAN

Tıkla indir>>>

ve Fbhackman'a teşekkür etmeyi unutmayın oyunun tadını çıkarın !

önemli edit: son zamanlarda bazı arkadaşlar yamanın kendilerinde işe yaramadığını yazmışlar;

ati ekran kartı olanlar için veriyorum;

ati ve nvidia ekran kartı olanlar ayarlarını bu şekilde yapsınlar;

SoccerCenter.Net ® Team |FbHackman
      http://soccercenter.net/forum/k/fifa-11-bir-daha-hic-kasmayacak-yama-burada_154974
      GeForce MX Serisi kart ile PES 2008 Oynamak ? en kolay yolu BURADA!
      Fifa 09 Yeni Lig Tv Logo ve Popups v1
      Fifa 08 için Fifa 09 yapay zeka ve oynanış !
  • Reklam
  •  
  • ziya1910
    Kayitli Üye

Takımı: MKE Ankaragücü
  • matias_g_bjk
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • İndiriyorum olursa dile benden ne dilersen

Edit:Bütün takılmalar düzeldi en küçük takılma kalmadı ellerine sağlık arkadaşım

#4 Manuel Fernandes
      #7Ricardo Quaresma(Q7)
      Beşiktaş JK
      Şereftir bu yolda seninle yürümek
      Hep kol kola Bir gün değil, her gün Beşiktaş!
  • A.Frei
    Kayitli Üye

• bende ndivia var yapsam olurmu hocam?

Arsenal Football Club

Andrey Arshavin
  • pctech
    Kayitli Üye

Takımı: Olympique Lyonnais
    • refresh lock 60 hz üzeri desteklemeyen monitörlerde (çoğu lcd'ler gibi) hiçbir işe yaramaz- hatta zarar bile verebilir. Bilgi olarak veriyim.

• 1-Refresh Rate(Ekran Yenileme) hızınızı yüksek bir değere (75hz-100hz vs.)sabitleyin ! (Ati'lerde Catalyst bunu yapabiliyor veya Refreshlock isimli küçük bir program bu işi görür) bunu nasıl yapcam bırı söyleyebılırmı

Arsenal Football Club

Andrey Arshavin
  • bufe1905
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Gerçekten çalışıyor deneyin arkadaşlar
      Geçer Asaletin
      Bize Yeter
      Deplasman da Samiyen de
      Ultraslan Hep Seninle
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting