• Tautar
  Kayitli Üye


  Kayıt: 25-12-2005
  Yaş: 33
  Mesajlar: 112
  Takımı: Chelsea FC
  • Merhaba size biraz FIFA 11 deneyimimden bahsetmek isterim.

   Ben fanatik PES oyuncusuydum. Her yıl heyecanla bekler oyunu bilgisayarıma kurar ve yenisi çıkana kadar hatırı sayılır bir şekilde oynardım. FIFA dan 2008-2009-2010 tecrübelerim olduğu için kabına bile bakmazdım.

   Geçen sene iki oyunda çıkmıştı. Bir alışveriş merkezinde bir kalabalıkda ekranda bir futbol oyunu vardı. Bende yaklaştım ve izlemeye başladım. İzlediğim şey ne PES e benziyordu nede FIFA ya. Bence tek kelime ile harika bir oyundu çok gerçekçiydi. Sanki ekranda gerçek bir maç izliyor hissi veriyordu. O gün o oyunun inanırmısınız ne olduğunu anlamadım çok kalabalıktı. Daha sonradan oyunun FIFA 11 olduğunu öğrendim.

   Herhalde dedim bu kadar bir güzel oyun sadece playsation 3 de olur diye düşündüm. Çünkü bazen PC ile PS3 arasında farklılıklar oluyor. 2 ay önce PS3 aldım ve tabi birde FIFA 11. Arkadaşlar futbol oyununda gelinebilecek son nokta benim için, bu kadar gerçekçi bu kadar oyunun içine dahil olabildiğiniz heyecan kasırgası olamaz. Tek kelime ile harika bir oyun yapmış EA şimdlerde heyecanla FIFA 12 yi bekliyorum.

   Arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın amacım PES e laf atmak veya başka bir şey değil. Yaşadığım bu tecrübeyi sizlerle paylaşmak istedim. Son olarak, FIFA 11 i PC de oynasam bu kadar zevk almazdım.

   Sağlıcakla,
 • Reklam
 •  
 • Exotic
  Kayitli Üye
  Kayıt: 16-10-2006
  Yaş: 40
  Mesajlar: 141
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Senin yaşadıgın bu tecrubenın aynısını ben yasadım Ama ben bu tecrubeyı fifa 10 dayken yasamıstı ve bu sene sadece fifa 11 oynadım.Pes 2011 i hıc almadım ama cafelerde oynadım tabı kı..Bu sene de Fifa 12 yı dort gozle beklıyorum ve kesinlıkle alıcam Bu gece Fifa 12 nın demosunu hemen yuklemek ıcın Pusuda beklıycem


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting