• Neo
  Administrator
  Kayıt: 27-12-2003
  Yaş: 39
  Mesajlar: 8943
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Yılın en başarılı, en çok satan ve en çok oynanan futbol oyunu FIFA 11’in Ultimate Team moduna yeni içerik geldi.   PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için hazırlanan indirilebilir oyun modu Ultimate Team için kapsamlı bir güncelleme yayınlanacak. “Arkadaş Mücadelesi” ve “Arkadaş Tabloları” gibi yeni özellikler ve 50’nin üzerinde yenilik içeren güncelleme, 17 Şubat’tan itibaren oyuncuların beğenisine sunulacak. FIFA serisi spor oyunları alanındaki liderliğini sürdürürken, bu güncelleme de Ultimate Team için hazırlanan ilk büyük yenilik paketi olacak.

   FIFA 11 Ultimate Team oynayan 2.000.000’un üzerinde oyuncuya sahip olduklarının altını çizen baş yapımcı Kaz Makita, “Onların önerilerini dinlemeye ve oyun deneyimlerini geliştirmeye devam etmeye kararlıyız. Arkadaş Mücadelesi ve Arkadaş Tabloları, oyuncularımız tarafından talep edilen yeniliklerdi. Böylece oyuncular, FIFA 11 Ultimate Team oynarken arkadaşlarıyla daha rahat biçimde mücadele edebilecekler.” diye konuştu.

   FIFA 11 Ultimate Team, ücretsiz oynanan, takas ve takım kurma üzerine bir multiplayer mod. Oyuncular, diğer FIFA 11 Ultimate Team oyuncularıyla takas yaparak, oyuncu satarak, satın alarak veya kazanarak dünyanın en iyi futbolcularından oluşan bir takım kurmaya çalışıyorlar. Oyuncular, hazırlamış oldukları takımları haftalık olarak güncellenen online ve tek kişilik turnuvalarda sahaya sürebiliyorlar. FIFA 11 Ultimate Team oyuncuları, http://www.easportsfootball.com/ultimateteam/play adresinden de oyunlarını diledikleri zaman takip edebilmekte ve yönlendirebiliyorlar

   FIFA 11 Ultimate Team çıkalı henüz üç ay olmasına rağmen haftalık güncellenen turnuvaları ve günlük promosyonları sayesinde düzenli biçimde büyümeye devam ediyor. Oyunda şu ana kadar 65.000.000 oyun oturumu açıldı, 171.000.00 takas gerçekleştirildi ve müzayede evinde 275.000.000.000 para harcandı. FIFA 11 Ultimate Team, ücretsiz olarak temin edilebilmekte, PlayStation3 ve Xbox 360 üzerinden FIFA 11 ana menüsünden indirilebilmekte.

   Arkadaş Mücadelesi sayesinde, arkadaşınız online olmasa bile onun takımına karşı yeteneklerinizi sınayabilirsiniz. Arkadaşınızın takımını bilgisayar kontrol edecek, sonuçlar kaydedilecek ve bağlandığı zaman arkadaşınıza iletilecektir. Artık oynamaya hazır olduğunuz anda kimin takımının daha iyi olduğunu kanıtlama şansına sahip olacaksınız. Oyuna bağlandığınızda kimin takımınıza karşı oynadığını ve kimin size mesaj bıraktığını görebilir, onları istediğiniz zaman rövanşa davet edebilirsiniz.

   Kişiselleştirilmiş tablolar sayesinde FIFA 11 Ultimate Team’deki durumunuzu arkadaşlarınızla karşılaştırabilirsiniz. Nasıl oynamayı tercih ederseniz edin, ister takasçı, ister usta bir takım kurucu, ister müzayede müdavimi olun, ilerleme durumunuzu veya kulübünüzün değerini arkadaşlarınızla kıyaslayabilirsiniz.

   Güncellemede ayrıca FIFA camiasının geri bildirimleri dikkate alınarak yapılan 50’nin üzerinde değişiklik de bulunuyor. Bu değişikler arasında müzayedeleri takip etmeyi ve yenilemeyi kolaylaştıran müzayede güncellemeleri, online maçlarda pas yardımının kapatılması ve genel iyileştirmeler de bulunuyor.

   Kaynak: LEVEL
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting