• Reklam
  •  
  • KLAVOOZ
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • oyun içinden RESIM alıp göstermek isterdim ama maalesef çekemiyorum.. Simsiyah ekran oluyor painte aktardığım zaman

Bende %100 sorunsuz çalıştı.. Deneyen arkadaşlar da bu konu altına çalıştığını yazarlarsa memnun olurum =)
  • bulkane
    Kayitli Üye

• KLAVOOZ tarafından gönderilen mesaj
      oyun içinden RESIM alıp göstermek isterdim ama maalesef çekemiyorum.. Simsiyah ekran oluyor painte aktardığım zaman

Bende %100 sorunsuz çalıştı.. Deneyen arkadaşlar da bu konu altına çalıştığını yazarlarsa memnun olurum =)

Oyuna girmeden evvel temayı değiştirin.

Windows Temel veya Klasik temasını seçin.

Artık tüm oyunlardan tam ekran görüntü alabilirsiniz.

Alamama sebebi aero temasıdır çünkü.

Ayrıca bu para hilesi değil, evinizde oynadığınız maçlardaki geliri arttırıyor.Bilet fiyatları artıyor yani.Ana bütçeniz birden değişmiyor, istediğiniz bütçeyi ayarlamıyorsunuz.O yüzden buna direkt para hilesi denemez.

• FaweRR tarafından gönderilen mesaj
      Para hilesiyle oynamak ne kadar zewk werıyor acaba sana ? yanlış anlama merak ettım de.

Fazla merak iyi değildir... herhalde fifa 11 i hiç oynamadın sen.. menejerlık modunda sadaka gibi para gelir normalde bu yama bunu 5-6 katına çıkarır.. fifa 11 menejer modunda transfer çok zorlaştı . 80 lik oyuncuyu bile çok zor alıyorsun..
  • FaweRR
    Kayitli Üye

• KLAVOOZ tarafından gönderilen mesaj
      FaweRR tarafından gönderilen mesaj
      Para hilesiyle oynamak ne kadar zewk werıyor acaba sana ? yanlış anlama merak ettım de.

Fazla merak iyi değildir... herhalde fifa 11 i hiç oynamadın sen.. menejerlık modunda sadaka gibi para gelir normalde bu yama bunu 5-6 katına çıkarır.. fifa 11 menejer modunda transfer çok zorlaştı . 80 lik oyuncuyu bile çok zor alıyorsun..

:) Oynamayı biliceksin kardeş ticaret yapıcaksın,ayrıca hergün oynuyorum.Sana kolay gelsin
  • bulkane
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar boşa tartışıyorsunuz.
      Bu bir hile değildir.Bilet fiyatlarını arttırıyor.
      Sahanızda oynadığınız maçlarda gelir gerçekten çok düşük oluyor.
      Bu yama ile gelirleriniz artıyor, bir anda ana bütçenizi yükseltmiyorsunuz yani.Öyle olsa buna hile diyebilirdik.
      Sezon sonunda başarılar da elde ederseniz, bu bilet gelirleriyle birlikte zengin olursunuz, o ayrı mesele.
  • nefretizm
    Kayitli Üye

• işe yarıyor. Fakat tanınmışlığı az takımlarda, popülaritesi fazla takımlara göre çok daha az para geliyor. Arkadaşların dediği gibide transfer epey zor. Ben Karabüksporla oynuyorum, gözetmenler dışında oyuncu almak imkansız gibi. Ancak gözetmen gidecek 18 20li yaşlarda ki oyuncuları bulup getirecek. Onlarda mükemmel olmuyor. Ben 5 sezondur 3 tane 80lik oyuncu geldi.

• faver boş yapma bana burda.. yaşın kadar oynadım ben bu oyunu.. başlığa hile yazmamın sebebi menejer mod fifaya eklendıgınden berı bilet parası hilesi diye de yamaları çıktıgından.. şimdi işine bak .. sen şu cs den hile diye her clandan atılan pasifik degilmisin ?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting