• Adores team
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Herkesin keyfi ayrıdır..Bende Antalyasporu aldım iki gün önce onunla denemek istedim. 4.sezondayım ve Kadromda Bendner Arsenaldeki 80 küsür Pintos Getafe deki 80 küsür Victor kaleci Brezilyadan aldım 80 küsür Sharp Carlos alberto Tinga Leto Ve bu saydıklarımın hepside bnm takımda ve Para yamasız oynamama rağmen... Eğer profosyonel bir oyuncuysanız. Zaten takımınızı geliştirirsiniz.. Sabırsız iseniz de idealdir bu para yaması... Ama illa yıldızlar toplulugu kuracam diyorsanız Büyük takımlara gidin.. Ve ayrıca haftalık oyunculara ödenen ücret hiç dikkat etmedniz mi bununla maddi gelir elde edersiniz . yıldız bir oyuncu zaten 300.000€ istiyor zaten siz onu ikna etmek icinde 500.000€ cıkarmanız lazım Ve büyük kulup değilseniz zor o iş... Kupalar alıp geliştirmeniz lazım o kısmı... Haftalık 900.000 € ile 1500000€ ile başlatıyor zaten büyük takımlarda... Hadi bilginize.. Kolay gelsin
  • Reklam
  •  
  • Saxobeat
    Kayitli Üye

Takımı: Tottenham Hotspur FC
    • AnAeM1C tarafından gönderilen mesaj
      Ya Arkadaşlar Yapamadım Deli Olucağım.

İzlediğim yol şu şekilde birisi yardımcı olabilir mi?

Resim 1
      Resim 2

Ve karşılaştığım hata,
      Resim 3

Kardeş burada diyorki "career.ini" dosyası FİFA 11 içine oluştu diyiyor ve o dosyayı alıp FİFA 11/GAME Klasorunun içine atıp gelen soruya evet diyeceksin !

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting