• pasa_mahmut
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Bu oyun iki arkadaşın arasını bile bozar düşünsene karşılıklı oynarken birbirine gıcık verdiğini ya da o esnada ağzından bir küfür kaçtığını her şey olur olmaz diye bir şey yok.

Neyse konuyu saptırmayalım Çalışmayı bekliyoruz. Kim bilir daha kaç zaman bekleriz
  • Reklam
  •  
  • CaeNs
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • pasa_mahmut tarafından gönderilen mesaj
      Bu oyun iki arkadaşın arasını bile bozar düşünsene karşılıklı oynarken birbirine gıcık verdiğini ya da o esnada ağzından bir küfür kaçtığını her şey olur olmaz diye bir şey yok.

Neyse konuyu saptırmayalım Çalışmayı bekliyoruz. Kim bilir daha kaç zaman bekleriz

Bu konunun her yerine ''arkadaslar sabredin neo arkadasımız calısmayı bitirecektir'' gibi mesajlar atan birinin ''kim bilir daha kaç zaman bekleriz'' gibi bir saygısızlık yapmasına anlam veremiyorum. Bunu yazan arkadas ya benliğini kazanamamış yada bu hesabı 2 kişi kullanıyor.
  • Kernel_Panic
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Her şey için emeğinize sağlık, gerçekten böyle saygısızlıklara tahammül ediyorsunuz.

o kadar da büyütecek bir şey yok sanırım, fazla kasmamak gerekir bazen, her şeyin hayırlısı, bu saatten sonra çıksa da önemli değil zaten seneye belki 2012 Türkçe verilir.

• CaeNs tarafından gönderilen mesaj
      pasa_mahmut tarafından gönderilen mesaj
      Bu oyun iki arkadaşın arasını bile bozar düşünsene karşılıklı oynarken birbirine gıcık verdiğini ya da o esnada ağzından bir küfür kaçtığını her şey olur olmaz diye bir şey yok.

Bu konunun her yerine ''arkadaslar sabredin neo arkadasımız calısmayı bitirecektir'' gibi mesajlar atan birinin ''kim bilir daha kaç zaman bekleriz'' gibi bir saygısızlık yapmasına anlam veremiyorum. Bunu yazan arkadas ya benliğini kazanamamış yada bu hesabı 2 kişi kullanıyor.

Eğer ki Saygısızlık yaptıysam Saygısızlık yaptığım kişilerden ve Tüm site üyelerinden de özür dilerim.

Aksine bahsi geçen mesajdaki bahsedilen cümleyi yazarken saygısızlık değil de bir nevi soru olarak yazmak istedim belki neo kardeşimiz bizlere Türkçe çalışmanın tamamlanmasına ne kadarlık bir sürenin kaldığını belirmek için bir ipucu verir diye yazdım.

Son olarak ekleyeyim bugüne kadar hiç bir şekilde kimseye bir saygısızlık yapmadım.Burada da bir kez uzaklaştırma aldım onuda haksız aldığımı düşünüyorum çünkü bir konuda tartışma çıkmıştı ve uyarı yazılmış tartışmayın gereği yapılacak diye ve bende aynı şekilde tartışmanın yersiz olduğundan bahsetmiştim bir baktım ki o konuya ne kadar kişi mesaj yazmışsa hepsine belirli bir süre zarfında ceza verilmiş bende arada okuldaki yıllarda ki gibi sıra dayağına maruz kaldım. Saygısızlığın bana yapıldığını düşünerek bu mesajın yönetici arkadaşlardan yazılması da beni çok üzdü. Benden 10 yaş küçük bir kardeşimizin de bana saygısız demesini cahilliğine veriyorum bu da onun saygısını gösteriyor(hiç bir şekilde polemiğe girmeyeceğim hakkımda ne düşünürse bu kişi Allah ona 10 mislini bahşetsin NOKTA).

Yamayı da halen büyük bir sabırla bekliyorum.

Ortada bir saygısızlık olduysa tekrardan özür diliyorum tüm siteden.

SAYGILARIMLA
  • serdar_gs_42
    Kayitli Üye

Ne kadar bekleriz demenin neresi saygısızlıktır? 18 yaşında admin olmuşsunuz ve forumda bir konuda kendinizden 10 yaş büyük bir adama konuşma tarzınıza bakın. Asıl saygısızlık işte buradadır. Admin olunca siz sanıyorsunuz ki herhalde insanlara her istediğimizi yazarız, asarız, keseriz, sert çıkarız biz ne dersek o.. Önce sen konuşmasını öğren admin arkadaş karşındaki üyelere saygılı ve hoşgörüyle yaklaşmayı öğren bunu tersine kullanma daha sonra iş biz üyelere kalsın. Daha çok söz söylenebilir ama gerek yok. İyi günler.

CaeNs, pasa_mahmut arkadaşımıza bir süre önce kullanması için tamamlanmamış halini yollamıştım. Hem bir anlamda test edilmesi için iyi olacaktı hemde çok fazla merakda kalmasın devamlı soruyor diye verdim. Şu an yama daha ileri durumda ve menajer mod bitmek üzere. Arkadaşın elindeki yamaya göre bitmesinin uzun sürebileceğini düşünmüş olmalı ki öyle yazmış. Anlam bozukluğu olabilecek cümleler olmaması için çeviriyi yaptıkdan sonra kendimde test ediyorum. Hatasız bir yama olması için uğraşıyorum. Mesela dikkatimden kaçmış Norveç liginden bir takımın ismi Start bunu Başlat olarak çevirmişim. Daha sonra tesadüfen takımları gezerken denk geldi ve düzelttim. Bir kaç güne tam bitmese bile ilk versiyonu yayınlayacağım. Bununda haberini vermiş olayım.
  • pasa_mahmut
    Kayitli Üye

• Kardeşim aynen düşündüğün gibi Neo Bizlere vermiş olduğun test ( Ben yazmadım buradan seni rahatsız etmesinler ve saygısızlık olmasın diye ama kendin söyledin ona göre ) bile piyasadaki yamaların en iyisi bence çünkü; bir çok yamada anlam veremediğimiz bu ne demek şimdi dediğimiz cümleler senin yamanda kesinlikle yok diyebilirim.

Eksik yerleri yok muydu ? Tabi ki de vardı ve bunun daha çok sürebileceğini tahmin ediyordum ve ağzımdan o şekilde bir cümle çıkış neyse boş verelim o cümleyi şimdi ben pek takmadım çünkü her zaman arkanda idim ve bir çok arkadaşa da sabırlı olmamız gerektiğini söyledim.

Her ne kadar full Türkçe desek bile muhakkak ki yamanın bir yerlerinde sorunlar hatalar ve ya eksik yerler olacaktır bu da gayet doğal.

Bir kaç güne kadar v.1 i yayımlarsanız çok süper olacak ve hemen takibinde TR yama da ki eksik ve hatalar adlı bir konu ile hatalar ve eksik bölgeleri resimlerle ilgili konuda paylaşalım ki FİNAL sürümü kusursuz olsun. Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

SAYGILARIMLA
  • Neo
    Administrator

• Reklam
  •  
  • pasa_mahmut
    Kayitli Üye

• Neo tarafından gönderilen mesaj
      Arkadaşlar yamanın ilk versiyonu tamamlandı. Birazdan yeni bir konuda yamanın ilk versiyonunu sizlerle paylaşacağım

İşte bu Oley bee.
      Neo Dostum harikasın şimdi bize düşense Yama da ki eksiklikleri fotoğraflayıp konuya koymak ki FINAL versiyonunda full olsun yama. Teşekkür ederim bu çalışma için Operayı otomatiğe aldım 30 saniyede bir yeniliyor sayfayı bekliyorum kardeşim.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting