• Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ

• Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Türkçe yamanın ilk versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz.

Yamayı indirmeden önce bazı hatırlatmalar yapmam gerekecek. Yamayı kurduğunuzda "oyun içinde Türkçe gözükmezse" şu konudaki DBMaster programını kurup loc klasörünü dışa aktarmanız gerekecektir. Bu işlemi yaptıkdan sonra yamayı en baştan kurabilirsiniz.

Yama setup halindedir ve oyununuz C sürücüsünde kurulu ise hiç bir sorun olmadan kurulumu yapabilirsiniz. Aynı dosyalar olduğu için üzerine yazılmasını isteyecektir. Üzerine yazılmasına onay vermeniz yeterli olacaktır.

Ekran Görüntüleri:

Yamayı indirmek için dosya merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İyi oyunlar
  • Reklam
  •  
  • pasa_mahmut
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Ellerine sağlık Kardeşim. Sana Ne kadar Teşekkür etsek azdır. Yinede ilk Teşekkür benden olsun.
      Kuşkusuz Süper başarılı bir paylaşım olduğu kesin Teşekkür ederim Kardeşim. Allah Razı olsun.
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
  • Piazon
    Kayitli Üye

• Eline sağlık Habip abi çok uğraştın. Ama uğraştığına değmiş belli ki. Çok iyi görünüyor yama.
  • Neo
    Administrator

• Teşekkürler arkadaşlar. Eksikler konusunda daha doğrusu çevirilmiş yerlerdeki hatalar konusunda beni bilgilendirirseniz memnun olurum
  • Exvision
    Özel Üye

Takımı: AS Livorno Calcio
    • Emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum. Güzel ve bize yakışır bir çalışma olmuş.
  •  
  • CaeNs
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting