• thesemy
    Kayitli Üye

Takımı: Houston Dynamo
  • Reklam
  •  
  • nobremiy
    Kayitli Üye

Takımı: Mersin İdman Yurdu
    • Trabzonspor'lu değil ama neden öyle bilmiyorum ayrıca diğer arkadaşlar atma sorunundan bahsetmiş Regerenatör yapmadığınız veya doğru yapmadığınız için atıyor oyundan yada liglerin isimler karışıyor.Ben de bizzat hiç bir atma veya hata ile karşılaşmadım yapmanız gereken '' Origin Games Klasörünün içine EA Sport Klasörü açıp FİFA 13 'ü Küçük şekilde (fifa 13) yazarak EA Sportun içine atmak ve Regerenatörü Game İçine atıp Çalıştıracaksınız. ardından Data dosyaları yeşil olacak hepsi olmayan olursa üstüne tıklayın yeşil yapıp reg işlemine devam edin.''
  • Byrock12
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • nobremiy tarafından gönderilen mesaj
      Trabzonspor'lu değil ama neden öyle bilmiyorum ayrıca diğer arkadaşlar atma sorunundan bahsetmiş Regerenatör yapmadığınız veya doğru yapmadığınız için atıyor oyundan yada liglerin isimler karışıyor.Ben de bizzat hiç bir atma veya hata ile karşılaşmadım yapmanız gereken '' Origin Games Klasörünün içine EA Sport Klasörü açıp FİFA 13 'ü Küçük şekilde (fifa 13) yazarak EA Sportun içine atmak ve Regerenatörü Game İçine atıp Çalıştıracaksınız. ardından Data dosyaları yeşil olacak hepsi olmayan olursa üstüne tıklayın yeşil yapıp reg işlemine devam edin.''

selam. kariyer modda süper ligi seçince 16 takımla başlıyor sezona , sanırım norveç ligi yerine yapıldığı için böyle oluyor, benim yüklerken bir sorun yaşadığımı mı gösterir bu yoksa yamayı yapanlar böyle bir hata mı yapmışlar acaba ?
  • bulkane
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Byrock12 tarafından gönderilen mesaj
      nobremiy tarafından gönderilen mesaj
      Trabzonspor'lu değil ama neden öyle bilmiyorum ayrıca diğer arkadaşlar atma sorunundan bahsetmiş Regerenatör yapmadığınız veya doğru yapmadığınız için atıyor oyundan yada liglerin isimler karışıyor.Ben de bizzat hiç bir atma veya hata ile karşılaşmadım yapmanız gereken '' Origin Games Klasörünün içine EA Sport Klasörü açıp FİFA 13 'ü Küçük şekilde (fifa 13) yazarak EA Sportun içine atmak ve Regerenatörü Game İçine atıp Çalıştıracaksınız. ardından Data dosyaları yeşil olacak hepsi olmayan olursa üstüne tıklayın yeşil yapıp reg işlemine devam edin.''

selam. kariyer modda süper ligi seçince 16 takımla başlıyor sezona , sanırım norveç ligi yerine yapıldığı için böyle oluyor, benim yüklerken bir sorun yaşadığımı mı gösterir bu yoksa yamayı yapanlar böyle bir hata mı yapmışlar acaba ?

Yamada bir hata yoktur. Böyle bir hata alman, kurulumda bir ya da birkaç aşamada hata yaptığını gösterir. Zira bende böyle bir sorun yok. 18 takım görünüyor, kariyerde hiçbir problem yok. Herşey olması gerektiği gibi.

Oyunu tamamen sistemden kaldırıp tekrar temiz bir kurulup yapıp üstüne plus team stsl yamasını yükle.

En son adımda, fifa 13 regenerator programının son sürümünü indirip tüm kutucuklar yeşil olarak işaretleyip GO! butonuna basıp işlemin bitmesini bekle.

Regenerator programının son sürümü için;
      http://www.fifamania.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&Itemid=66&gid=95&orderby=dmdate_published&lang=it

Sayfayı aşağı kaydırıp en alttaki "FIFA 13 i68 Regenerator 3.2 Ultimate Hot!" butonuna tıklayıp indirebilirsin.

Takımı: Beşiktaş JK
    • Arkadaşlar yamada hiçbir hata yoktur.Benimde oyunda bazılarının gibi kariyerde 16 takımla falan başlama oluyordu ama regenatoru iyi kurdum temiz bir fifa 13'ün üzerine bütün sorunlar hal oldu lütfen hata ile karşılaşan kişiler yamayı dikkatlice yapsınlar.
  • ihtiboy
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar "the access to the following file denied" hatası alanlar, plus team stsl yamasını indirip rar dan çıkardıktan sonra win7 kullanıcıları yönetici olarak çalıştırsın ve dosyanın yükleneceği fifa 13 ü seçip yüklesin, reg yaptıktan sonra hiçbir sorun olmuyor.
  • Reklam
  •  
  • Futbolcu007
    Kayitli Üye

• arkadaşlar benim arkadaşımın sistemi iyi değil 1.1 güncellemesini upload etme şansınız var mı

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting