• xHamsterZZ
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Öncelikle selamın aleyküm.Yaklaşık 1 yıldır foruma giremiyorum hatta bilgisayar başına bile geçemiyorum çalışmaktan.1.5 yıl önce Fifa 07 Ultimate Pack çıkarmayı planlıyordum ama olmadı.Neden olmadı?Packın büyük bir kısmını bitirmiştim kendi başıma.Yaklaşık 1.5 ay günde 7 saat civarı aktif olarak packla uğraşıyordum.Bilgisayarımın hdd'si arızalı çıktı.Dosyalarımın %80'ini kaybettim.Bunların içine UT Pack vardı.Geri döndüm ve kararlıyım.Yaklaşık 1.5 ay evde olacağım ve zamanımın büyük bir kısmını bu iş için uğraşacağım.
      Hem kendim için hem siz soccercenter'in sayko Fifa'cıları için uğraşacağım.Eski hesabım çalındığı için bu hesapla aktif olacağım.Bu gün itibari ile Takım ve Ligleri düzelteceğim.

Uzun lafın kısası bana yardım edebilecek bu işlerden anlayan (yüz yamacısı,forma yamacısı vs vs.) arkadaşlarımın yardımı daha az kısa sürede bu yamayı çıkarmakta önemli rol oynar.Bu dediklerimi kulakardı etmeyin.Hem siz hemde benim oyun zevkimizi eski oyunları yenileştirerek yaşatmak gayet güzel olur.

İletişim için mesaj atarsanız iyi olur

Saygılarımla
  • xHamsterZZ
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • An itibari ile takım ve ligleri düzenlemeye başladım.Yardım etmek isteyen olursa özel mesaj atabilir

Takımı: Fenerbahçe SK
  • alperen.demirr
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Sa Beyler Elimde İsterseniz Galatasarayın Bu Sezonki Formaları Var Elimden Geldigincede 3 Büyükler Takımını Yaptım Cmp Olarak Atabilirim İsterseniz . Facebooktan Daha Aktifiz Hepimiz Eğer Fifa 07 Bırakmadıysak Sevdigimizden ve yama icindir herhalde facebooktan arkadas ekleyelim birbirimizi
      facebook adresim :
      https://www.facebook.com/alperen.demirr
      arkadaslık istegi gönderin yardımlasalım
  • admin20
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • alperen.demirr tarafından gönderilen mesaj
      Sa Beyler Elimde İsterseniz Galatasarayın Bu Sezonki Formaları Var Elimden Geldigincede 3 Büyükler Takımını Yaptım Cmp Olarak Atabilirim İsterseniz . Facebooktan Daha Aktifiz Hepimiz Eğer Fifa 07 Bırakmadıysak Sevdigimizden ve yama icindir herhalde facebooktan arkadas ekleyelim birbirimizi

facebook adresim :
      https://www.facebook.com/alperen.demirr

arkadaslık istegi gönderin yardımlasalım

istek attım

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2017 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting