• gencguruluk
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • NOT GÜNCELLEME: 27 eYLÜL 15:15 .... Arkadaşlar PS3 için oyun çıkmıştır. Sirkeci ve Mecidiyeköy'de malum yerlerde oyunu bulabilirsiniz. Zaten her yer Sirkeci'den alıyor. Bazı yerlerde oyun kutusuz satılıyor ve takas alınmıyor bilginiz olsun. Akşamı beklerseniz kutulusu da gelir sanırım.

Arkadaşlar böyle maniplasyonları sevmem ve daha önce hiç bu tür bir duyuru yapmadım ama PS3' de 1. bölge FIFA 2011'in yarın el altından Türkiye'ye gelme olasılığı var. Bu olasılık %75. Eğer yanılırsam kusura bakmayın ama bu bilgi güvendiğim bir kaynaktan geldi. %25 lik yanılma payımı da hoş görün. Fakat eğer çıkarsa 28'inden önce çıktığını müjde veren ilk kişi olmayı istedim. İyi futbollar
  • Reklam
  •  
  • gokselgoksel
    Kayitli Üye

• shisko
    Kayitli Üye

Takımı: Karachi Electric Supply Corporation
    • gokselgoksel tarafından gönderilen mesaj
      inş beklıyoruz galatasarayı alıp doya doya güzel bir lig yapmayı iple çekiyorum

acaba 62 stadlar ıçerisinde türk satadlarıda varmı

malesef bir tane bile türkiyeden stad yok
  • barisbumin
    Kapali Hesap

Takımı: Fenerbahçe SK
    • öyle birşey olsun şu göbekli halimle en kral taklaları atarım valla =) şaka bir yana umarım duyumun doğru çıkar yarın kavuşuruz =)

• cıktı arkadaslar xbox 360 icin isteynler google amcadan aratsın rlslog die orda mevcut gercek sitede link vermek yasak oldugundan ordan bakın bi yazıyor orda keske pc yede cıkmıs olsa 6,41 gb mis
  • barisbumin
    Kapali Hesap

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ps3 öğleden sonra akşamüstü gibi piyasada ilgilenenlere duyurulur.Konuyu açan arkadaşımızın duyumu doğru çıktı =) Teşekkürler kendisine =)

• barisbumin tarafından gönderilen mesaj
      ps3 öğleden sonra akşamüstü gibi piyasada ilgilenenlere duyurulur.Konuyu açan arkadaşımızın duyumu doğru çıktı =) Teşekkürler kendisine =)

Tasdikine teşekkürler, son aldığım bilgiye göre bugün öğleden sonra çıkma olasılığı çok yüksek. Eğer bugün öğleden sonra çıkmaz ise %99 pazartesi öğlen PS3 için çıkacaktır. Daha önce de dediğim gibi 1. Bölge olacaktır. Bunun tek farkı online oynanacağı zaman Asya'daki ülkeler ile eşleşmedir, bunun dışında oyunun dilinde ya da orjinalliğinde bir fark yoktur.
  • Reklam
  •  
  • Burakreis
    Kayitli Üye

• Fifa 11 bugun internetten satın aldım Pazar günü kargolar kapalı olduğundan veremeyeceklerini ama Pazartesi öğleden önce elimde olucağını söylediler evet iple çekiyorum şuanda Fifayı!!
  • Tamerjik
    Kayitli Üye

• bende dün kendi cd aldıgım yere ve kadıköyde yazıcıogluna sordum pazartesi yada en gec salı ellerinde olacagını söylediler 2 yerde

hep cd aldıgım yer 90 lira dedi yazıcıoglu 70 yada 80 civarı dedi

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting