• quaresma37
    Kayitli Üye

• s.a benim fifa manager 2008 de günler çok yavaş geçiyor bu oyunu oynayan diğer arkadaşlarımda gayet hızlı bi türlü düzeltemedim yardımcı olursanız sevinirim
  • Reklam
  •  
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
  • bulkane
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Aleykümselam.Oyunla ilgili bilgim yok ama sistemle ilgili şunları belirteyim;
      Görev yöneticisinden gereksiz işlemleri sonlandır.
      Çok program, dosya, antivirüs vs yüklüdür.Bunların da çoğunun gereksiz yere arka planda hizmetleri çalışır.Sistem performansına son derece etki eder.Bunlara dikkat et.Bir de tavsiyem,CCleaner gibi bir optimize programı ile sisteminde disk ve registry temizliği yap.Sadece oyun için söylemiyorum.Eğer uzun zamandır format atmadıysan bir format sistemi rahatlatacaktır.

• eyw kardeş de benim pc ile aynı özelliklerde olan arkadaşlarım da oynuyor hiç bir problem yok pcmde dreamweaver ve photosop haricinde bi program da yok bu sorun bende fifa manager 07 de vardı.....:S
  • SaLvo_7
    Kayitli Üye

Takımı: DC United
  • red_blade
    Kayitli Üye

• oynuyamıcak kadr kotu ıse bısey dıyemem ama eger eskı serılerıne gore daha yavas dıyosan dogru bnm pcnn ozellıklerı ıı olmasına ragmen oyun yavas calısıyor hele dunya kupasını gecerken sankı dunya kupasını yasıyoz ya o derece umrm yenısınde duzeltırler
  • ogilee
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bendede maçlara girerken res atıo yada maç grafikleri çok kötü çıkıo banada yardım edin bu arada bendede yavaş geçio o günler

pc özeliiklerim : 512 mb ram , geforce fx 5500 256 mb e.kartı , 80 gb hard disk 2.80 ghz ......!!
  • Reklam
  •  
  • rmdrmdrmd
    Kayitli Üye

• fifa manager 2008 güzel bir oyun ama; sizce trabzonsporun bütçesi 4 yıl içinde 700 milyon euro ve değeri 2,1 milyar euro olması abartı deilmi.hemde oyunu en zor da oynadığım halde.ayrıca ibrahimoviç,schneider,micha richards,aguerio,robinho gibi dünyanın üst düzey futbolcuları nasıl oluyoda türkiye ligine kolayca gelebiliyorlar ve en ünlü futbolcular transfer zamanında serbest kalıyolar ve bunları kolayca alabiliyosunuz. bu çok saçma.altyapıdan da aşırı derecede fazlasıyla yetenekli futbolcu yetişmesi çok abartılı.birde oyunda haddinden çok ama çok fazla yetenekli futbolcu var yani sıradan bi oyuncu çok kısa bi zamanda ronaldinho ayarında bi futbolcu oluyo.
  • IAdam
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: quaresma37

512 mb ram / amd athlon 3000+ / 256 ekran kartı / 80 gb hdd

Kullandığın RAM yetersiz olabilir.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting