• armyab
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bende türkiye brezilya maça başladım oyunda görünmaz duvarıda açtım işte biraz oynadıktan sonra canım sıkıldı topa vurdum orta sahadan karşı takımın kalesine top çok yüksekten gidiyordu ve görünmez duvar açık olduğu için top oraya çarptı ve direk kalenin üst ağlarına düştü ordanda ağların içinde kaleye girdi vee goooll oldu:D

Son güncelleme 11.10.2006, 18:01 tarihinde armyab tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • armyab
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • arkadaşlar dahademin isviçre ile bi maç yaptım volkan hepsini kurtardı ve penaltılarda maçı kazandım.isviçleri oyuncular sevinmeye başladılar volkanın üstüne doğru hepsi koşmaya başladı ve volkanı omuzlayıp havaya attılar:)
  • hakans963
    Kayitli Üye

• bende kaleciyle karşı karşıya kaldım benim oyuncular kalecinin önünü kapadılar bende kolay bir gol attım ama kahkahalara boğuldum
  • cimbomlu_28
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: armyab

bende türkiye brezilya maça başladım oyunda görünmaz duvarıda açtım işte biraz oynadıktan sonra canım sıkıldı topa vurdum orta sahadan karşı takımın kalesine top çok yüksekten gidiyordu ve görünmez duvar açık olduğu için top oraya çarptı ve direk kalenin üst ağlarına düştü ordanda ağların içinde kaleye girdi vee goooll oldu:D

atma görünmez duvar tam çizgi üstünde oluyo
  • fenomertcan
    Kayitli Üye

Takımı: FC Barcelona
    • bende türkiye-yunanistan penaltılar yapıyordum sonra türkiye yendi yunanlılar rüştüyü kaldırdı bidaha olursa göndercem:)

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting