• Neo
  Özel Üye
  Kayıt: 27-12-2003
  Yaş: 40
  Mesajlar: 8921
  Takımı: Galatasaray AŞ


  • FIFA World Oyunu Kapatılıyor. Resmi Açıklama Aşağıda.

   FIFA WORLD BETA 90 GÜN SONRA KAPANIYOR
   FIFA World ile ilgili geliştirme çalışmalarının devam etmeyeceğini tüm ilgililere duyururuz.

   Öncelikle, sadık ve tutkulu oyun topluluğumuza içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu haberin en çok onları üzeceğini biliyoruz. Beta test süreci boyunca geribildirim ve desteğiniz ile çok değerli katkılarda bulundunuz ve bize ilham verdiniz. FIFA World ekibi olarak size tekrar teşekkür ediyoruz.

   FIFA World projesiyle amacımız, dünyanın dört bir yanında, konsolu veya hızlı bir bilgisayarı olmayan milyonlarca futbolsevere orijinal FIFA deneyimini yaşatacak bir oyun yaratmaktı. Bu proje, ödüllü FIFA oyun mekaniğini Ultimate Team temeline kurulmuş Live Service ile bir araya getiren, yenilikçi, ücretsiz bir PC oyunu olan FIFA World ile meyvesini vermişti. Çok sayıda yeni özellik ve geliştirme eklenen, oyunculardan inanılmaz miktarda geribildirim desteği gören oyun, yaklaşık 18 aylık bir beta aşaması geçirdi. Oyunun performansını değerlendirdiğimiz bu 18 aylık beta aşamasının sonunda, tam oyunun piyasaya sürülebilmesi için gereken dinamizm ve ticari başarı ne yazık ki yeterli düzeyde gerçekleşmedi. Bu nedenle zor, ancak alınması gereken kararı alarak oyunun geliştirme çalışmalarını durdurduk. 90 gün sonra 14 Temmuz 2015 tarihinde FIFA World Beta sunucuları kalıcı olarak kapatılacak. Herhangi bir sorunuz varsa, bize help.ea.com adresinden ulaşabilirsiniz.

   Bir kez daha FIFA World Beta’ya katıldığınız için teşekkür ederiz. Ekibimiz bu oyuna verdiği emek ve elde ettiklerinden gurur duyuyor. Dünyanın her yerindeki oyunculara yeni FIFA deneyimleri sunma çalışmalarımız aralıksız devam edecek.

   FIFA World Geliştirme Ekibi
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting