• Burakreis
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Konsolda tartışmasız en iyisi futbol oyunu Fifa 08'den beridir Fifa serisinde.Ayrıntılı incelemesiyle her yeni çıkan Fifa serisi LEVEL dergisinde açıklanmış ve Fifa 10 9,6 gibi bir puan almıştır.PC'de ise Fifa için aynı başarı oranını yakalaması malesef imkansız o yüzden,PS ve XBox'da Fifa,PC'de PES.Tabi bu da benim şahsi görüşüm.
  • Reklam
  •  
  • Mustang.Q7_
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Burakreis tarafından gönderilen mesaj
      Konsolda tartışmasız en iyisi futbol oyunu Fifa 08'den beridir Fifa serisinde.Ayrıntılı incelemesiyle her yeni çıkan Fifa serisi LEVEL dergisinde açıklanmış ve Fifa 10 9,6 gibi bir puan almıştır.PC'de ise Fifa için aynı başarı oranını yakalaması malesef imkansız o yüzden,PS ve XBox'da Fifa,PC'de PES.Tabi bu da benim şahsi görüşüm.

Aynen katılıyorum.
      EDİT: Artık katılmıyorum. PC'de NG çünkü.

• Tamerjik
    Kayitli Üye

• Fifa 11 cok iyi ya konsolda 2 gün önce ps3 aldım diğer sabah demo cıktı direk cektim cok süper
    Kayitli Üye

• Mustang.Q7_ tarafından gönderilen mesaj
      Burakreis tarafından gönderilen mesaj
      Konsolda tartışmasız en iyisi futbol oyunu Fifa 08'den beridir Fifa serisinde.Ayrıntılı incelemesiyle her yeni çıkan Fifa serisi LEVEL dergisinde açıklanmış ve Fifa 10 9,6 gibi bir puan almıştır.PC'de ise Fifa için aynı başarı oranını yakalaması malesef imkansız o yüzden,PS ve XBox'da Fifa,PC'de PES.Tabi bu da benim şahsi görüşüm.

Aynen katılıyorum.

PC versiyonu NG olarak çıkana kadar hiç bir Konsol kullanıcısı katılmamazlık etmezdi ama işler değişti tabi
  • Muzy12
    Kayitli Üye

Takımı: Kayserispor
    • Burakreis tarafından gönderilen mesaj
      Mustang.Q7_ tarafından gönderilen mesaj
      Burakreis tarafından gönderilen mesaj

Aynen katılıyorum.

PC versiyonu NG olarak çıkana kadar hiç bir Konsol kullanıcısı katılmamazlık etmezdi ama işler değişti tabi

evet. kulak tekrar boynuzdan zirveyi devraldı diyebiliriz. benim de PC favorim artık FIFA. konsolda zaten öyleydi. )
  • samsunlugenc55
    Kayitli Üye

• Selam arkadaslar fifa 11 ps3 üzeri oynamak isteyen varsa haber versin online bana karsi umut1905 eklesin

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting