• Passenger
    Özel Üye

Takımı: Fenerbahçe SK

• ________________________
      Finsternis
      Karanlık, ne yutan, ne yutulandır.
      Ne de korkunun izdüşümüdür.
      Huzuru içinde barındırır ve dengesini sessizlikte kurar.
      Karanlıktan korkmak,
      Onu bilmemekten ileri gelir.
      Karanlık ne ışıktan korkar ne de kendi varlığından..
  • Reklam
  •  
  • Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Kevin Durant'i durdurmayı başarır ve Sırbistan maçından önceki maçlarda ki gibi yüzdeli atıp iyi paslaşırsak kazanacağımızı düşünüyorum. Yolumuz açık olsun.
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • Buraya kadar geldik. Bu başarıya kupa yakışır. İnşallah kazanıp kupayı alacağız.

---
  • Wallcroft
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Çok zor bir maç olacak Durant'ı durdurursak ve önceki maçlarda oynadığımız gibi oynarsak bizim olur kupa ama çok zor bi maç olacağı kesin Başarılar Türkiye'm.

• Icimden bir ses diyorki, bu saatden sonra Amerika bile bizi durduramaz.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Mr.Danger
    Moderator

• Kötü senaryolar düşünmeyelim bundan sonra ABD maçınıda ne olursa olsun son ana kadar bırakmayız umarım.

Galatasaray SK | Şereftir seni sevmek...

#7 Cristiano Ronaldo
  • Reklam
  •  
  • Hakomac
    Kapali Hesap

Takımı: Supersport United
    • hiç umudum yok ama turnuva genelindeki gibi mücadele edip amerikaya diğerlerinden farklı olduğumuzu kanıtlasak yeter..
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Durant'in üzerine yoğunlaşmak intihar olur öncelikle onu söyleyeyim. Bu şekilde diğer oyuncuların devreye girmesini sağlar ve ne olduğunu anlayamadan fark yeriz. Diğer oyuncuların da devreye girip katkı yapması bizim en son isteyeceğimiz şey. Durant'i savunabildiğimiz kadar savunalım ama öyle aşırı abartarak savunmamak lazım. Minimum 25 atacaktır zaten, tek başına o attığı sürece bir sorun teşkil etmez.

Alan savunmasından asla ama asla şaşmamalıyız. 4-5 dakikalık ekstra bölümler haricinde sürekli sayı yesekte zone'u ısrarla uygulamalıyız. Durant atar, Billups atar, Gordon kaçırır üçüncüde. Bugün salonda ABD maçının son periyotuna denk geldim. Litvanya'nın alan savunmasına karşı belli dakikalarda ciddi şekilde bocaladılar. Sürekli kaldırıp atıyorlar ama isabet bulamıyorlar alan savunmasında. Bu da bizim için iyi haber tabi. Çok çok ekstra oynayıp, ummadık isimler sahne almadığı sürece bize karşı da aynı şekilde zorlanacaklardır.

Yarın oyun kurucularımıza da büyük iş düşüyor. ABD şu ana kadar oynadığı rakiplerin kısalarına yaptığı yakın baskı, yani topa baskı sonucunda kolay sayılar bularak buralara geldi. Hücumda topu sabırlı bir şekilde dolaştırıp, asla ama asla top kaybı, hele ki yarı sahaya yakın bölgelerde yapmamalıyız. Her top kaybı, basit olsun olmasın potanın içinde topu görmek demek ABD'ye karşı. Hücumda sabırlı bir şekilde her zaman yaptığımız gibi topu iyi paylaşıp, doğru adamı en sonunda uygun pozisyonda topla buluşturursak onların bir noktada direncini kırarız ve pes ettiririz.

Valla ben bu saatten sonra ABD'yi de geçeceğimizi düşünüyorum. Zaten kağıt üstünde bakıldığında belki de tarihlerinin en zayıf kadrosuyla mücadele ediyorlar(bu bir avantaj da olabilir tabi ama düz mantıkla görünen bu). Maçı sonuna kadar bırakmayacağımızdan en ufak bir şüphem yok, inancım tam, yarın tarih yazacaz ve hak ettiğimiz değeri bulacaz sonunda inşallah.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting