• Crystal
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Beni Bu Aralar Acayip Bi Fm 05 Fırtınası Sardı Sakaryayı Aldım..İlk Devre Bitti.Devre Arası Tranfer Yapacaktım Bütçem Yoktu..Bende Araştırmalarım Sonucu Kaliteli Sözleşmesi Bİtmiş Bir KAç Oyuncu İle Sözleşme İzmalayacaktımki İmza Atacakken Yeterli Paranız Yok Diyor Bu Neyden Kaynaklanıyor Bilen Varsa Yardımını Esirgemesin...

Hiç bir zaman yalan söylemedim,
      Yalan söylerken bile doğruyu söyledim.
  • Reklam
  •  
  • matias_g_bjk
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • belkide küçükte olsa bi bütçe istiyordur.

#4 Manuel Fernandes
      #7Ricardo Quaresma(Q7)
      Beşiktaş JK
      Şereftir bu yolda seninle yürümek
      Hep kol kola Bir gün değil, her gün Beşiktaş!
  • fbonur1985
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • feeaar
    Kayitli Üye

Takımı: Pendikspor
    • yok arkadaşlar senin anlattığın gibiyse büyük ihtimalle oyuncunun altında sözleşme korunmuyor yazıodur sözleşmenin korunmaması oyuncunun kontratının bittiği anlamına gelmez oyuncunun kontrat bitiş tarihine bak daha en az 1 senesi olduğunu görürsün oyuncuya bu durumda imza attırabilmen için oyuncunun değerini kulübüne tazminat olarak ödemen gerekir ama işine yarayacaksa şunu dene üst tarafta menajer kısmında oyuncu arama var oraya gir yine sağ üstte filte var ordan customize yi seç gelen menüde add contidion kısmını sözleşme durumu olarak deiştir hemen yanda çıkacak kısımda da bitti ve ya bitiyor yağ bitiyor kısmında daha yetenekli oyuncular var işte bu oyuncuları hiç bir tazminat ödemeden alabilirsin

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting