• RY66
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: aykut_gfb

nasil calisio bu yama

Size çalışan data db leri gönderdim istediğiniz linkten idirip bilgisayarınıza zip yardımı ile açın çıkan dosyanın içindekilerini C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700 içine kopyalayın.Artık güncellenmiş sekilde oynaya bilirsiniz.
      DATA dosyası
      DATA dosyası Rapidsher
  • Reklam
  •  
  • ..Nicklas..
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: aykut_gfb

ben yükledim ama hiç bir değişiklik yok ne yapabilirim.yardımcı olurmusunuz.ilginiz için tşkkrlr.

- Yama kayıtlı oyunlarda etkili değildir. Yamanın aktif hale gelebilmesi için yeni bir oyun açmanız gerekir.
  • nuno23
    Kayitli Üye

• arkadaslar oncelikle yeni uye oldum herkese merhabalar..
      ben fm 2007 nin cd sini aldim kopya cd.daha once netten indirdigim sessiz fm yi oynayabiliyorum.yani dil ayarlarim filan tamam.lakin fm 2007 yi cd den yukleyince calistiramiyorum.please insert correct cd and restart application again uyarisi aliyorum.yardimci olabilecek kimse var mi acaba?neden bu sorunu veriyor ve nasil duzelir
  • aykut_gfb
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • walla ben yükledim hiçç bir değişiklik yok acaba oyunu silip baştan mı yüklicem.belki yeni oyun açim fayda eder dedim yine olmadı yanlışta yüklemedim herşeyi hafi harfine yaptım bir yardımcı olursanız sevinirim.

Son güncelleme 22.01.2007, 15:06 tarihinde aykut_gfb tarafından yapıldı.
  • garnett_21
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: nuno23

arkadaslar oncelikle yeni uye oldum herkese merhabalar..
      ben fm 2007 nin cd sini aldim kopya cd.daha once netten indirdigim sessiz fm yi oynayabiliyorum.yani dil ayarlarim filan tamam.lakin fm 2007 yi cd den yukleyince calistiramiyorum.please insert correct cd and restart application again uyarisi aliyorum.yardimci olabilecek kimse var mi acaba?neden bu sorunu veriyor ve nasil duzelir

crack la ilgili bi sorun oyunun crackini cd ye extra olarak yanina bi dosyaya koy cd den bska bi yere aktardigin zmn tekrar o caracki yap tahminim sorunun czulur..
  • Reklam
  •  
  • intern
    Özel Üye

Takımı: Çorumspor
    • Evet beyler uzuuuuuuunca bir aranın ardından tekrar birlikteyiz. Öncelikle bir uyarı yapayım: LÜTFEN yaşadığınız sinir harbi dolayısıyla birbirinize sataşmayın!

Gelelim yamaya. Öncelikle 7.01 kullananlara:

Sanırım bu arkadaşlarda teknik bir sorun yok. Sadece bazı arkadaşlar yükleme adresini yanlış giriyorlar o kadar.

7.00 kullananlar:

Saptayabildiğim sorunlar şöyle:

1- Hafıza dolu...vs: Arkadaşlar birebir yama ile bir alakası olduğunu düşünmemekle birlikte bu sorunun sanal bellek değerinizin düşük olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Budeğeri yükseltin.

2- Yamanın oyuna etkisi olmadı: Arkadaşlar yamanın aktif olabilmesi için YENİ OYUN açmanız gerekmekte. Yeni oyun açmanıza rağmen etkili değilse yamayı doğru yükleyip yüklemediğinizi kontrol edin. Bunda da sorun yoksa yamanın getirdiği yeniliklere dikkat edin, çünkü bu yama ne oyunu TÜRKÇE yapmaka ne de Japonya ligini falan açmaktadır.

3- Crack istiyor: Bu yamayı yükledikten sonra oyununuzun crack istemeyen oyununuzun crack isteme ihtimali yok. Oyunun crack istemesi 7.01'i yükleyince oluyor genelde. Bunun crackini de piyasada bulabilirsiniz. (sitede crack paylaşımı yasak.)

OYUNU İLK DEFA YÜKLEYENLER: Oyunu ilk defa yüklediyseniz hemen PAKET 2.1'i yüklemeyin.

- Önce oyunun orjinal sorunlarını çözün. (dil sorunu,aplication data sorunu...vb)
      - Sonra istiyorsanız 7.01'i yükleyin ve bununla ilgili sorunları çözün.
      - Bunları yaptıktan sonra oyununuz düzgün bir şekilde çalışıyorsa PAKET 2.1 'i yükleyin.

***intern***

Aralık 2010'da emekli olmuştur.

***intern***

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting