• samich_18
    Kayitli Üye

• Arakadaşlar ben anlatıım madem çalışmıyo orda dosyaı istediğiniz herhangi bir yere çıkartın içinden büük bi ihtimal db klasörü çıkacak onuda daha sonra yeni bir kalsör oluşturun ve çıkartığınız dosyayı onun içine atın daha sonra bu dosyayayı C:\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db içine atın ve bide böle deneyin büyük bi ihtimal olacaktır
  • Reklam
  •  
  • duu666
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: samich_18

Arakadaşlar ben anlatıım madem çalışmıyo orda dosyaı istediğiniz herhangi bir yere çıkartın içinden büük bi ihtimal db klasörü çıkacak onuda daha sonra yeni bir kalsör oluşturun ve çıkartığınız dosyayı onun içine atın daha sonra bu dosyayayı C:\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db içine atın ve bide böle deneyin büyük bi ihtimal olacaktır

denedim olmuo snnki 7.0.0 mi 7.0.1 mi??????????

Takımı: Çorumspor
    • Arkadaşlar yine kendi kendizine bir sorun buldunuz. Neyse kısa bir açıklama yapayım.

Önce 7.01 yülü olanlar için:
      Yamayı .../program files/sportsinteractive/fm2007/data/db içine kurun. Eğer burada birden fazla db dosyanız var ise Yeni Oyun açmak istediğinizde hangi db dosyası kullanılsın sorusu gelecektir. Eğer sadece bir db dosyası varsa böyle bir soru gelmez. Ama PAKET 2.1 aktif hale gelir.

7.00 yüklü olanlar için:
      7.01 yüklü olanlarla aynı işlemi uygulayıp sorun yaşayanlar 7.00 kullanıcıları aşağıdakini aynen uygulasın:
      PAKET 2.1'i masaüstüne çıkarıp içindeki dosyaları kopyalayın (config dosyası hariç!!!). Daaha sonra bu dosyaları
      .../program files/sportsinteractive/fm2007/db/700 dizininin içine yapıştırın. Varolan dosyalar değiştirilsin mi? sorusuna EVET deyin. Daha sonra yeni bir oyun açın. (Yeni oyun aç dediğinizde hangi db kullanılsın diye bir soru ile karşılaşmazsınız. Ama yine de yama çalışır merak etmeyin.)

***intern***

Son güncelleme 25.12.2006, 12:28 tarihinde intern tarafından yapıldı.

Aralık 2010'da emekli olmuştur.

***intern***
  • duu666
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting