• pepe
    Kayitli Üye

• Reklam
  •  
  • artun77
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • intern ben transfer bütçelerini merak ediyorum. Barcelonayı alıp yeni oyuna başladım fakat 6.5 milyon dolar kadar bi bütçe verdiler. Bu transfer bütçesi biraz komik olmamış mı sence Barça için.Aynı şeyler sevilla ve valencia içinde geçerli başka takımlara bakmadım.Niye böyle transfer bütçelerini düşürdün merak ediyorum?
  • armored
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: intern

Arkadaşlar yine kendi kendizine bir sorun buldunuz. Neyse kısa bir açıklama yapayım.
      Önce 7.01 yülü olanlar için:
      Yamayı .../program files/sportsinteractive/fm2007/data/db içine kurun. Eğer burada birden fazla db dosyanız var ise Yeni Oyun açmak istediğinizde hangi db dosyası kullanılsın sorusu gelecektir. Eğer sadece bir db dosyası varsa böyle bir soru gelmez. Ama PAKET 2.1 aktif hale gelir.
      7.00 yüklü olanlar için:
      7.01 yüklü olanlarla aynı işlemi uygulayıp sorun yaşayanlar 7.00 kullanıcıları aşağıdakini aynen uygulasın:
      PAKET 2.1'i masaüstüne çıkarıp içindeki dosyaları kopyalayın (config dosyası hariç!!!). Daaha sonra bu dosyaları
      .../program files/sportsinteractive/fm2007/db/700 dizininin içine yapıştırın. Varolan dosyalar değiştirilsin mi? sorusuna EVET deyin. Daha sonra yeni bir oyun açın. (Yeni oyun aç dediğinizde hangi db kullanılsın diye bir soru ile karşılaşmazsınız. Ama yine de yama çalışır merak etmeyin.)

***intern***

birincisi biz kendi kendimize sorun üretmiyoruz,madem bir yama yapıyorsun onun teknik aksaklıklarıyla da ilgilenmen gerekir.İkincisi 7.00 için yaptığın açıklamalar işe yaramıyor,oyun kurulurken ram hatası verip oyundan çıkıyor...
  • fasttornado
    Kayitli Üye

• ya kardeşim ilgilenmiceksen yama falan yapma olmuyor işte napalım kendi kendimize sorun üretiyormuşuz nie cahilmiyiz biz okadar hadi madem çk iyi biliyorsun çöz şu sorunuda kurtulalım dimi?İyi bişey yapmışsın ama çalışmıyor bizde
  • intern
    Özel Üye

Takımı: Çorumspor
    • Arkadaşlar bu kadar agresif olmaya gerek yok. Ayrıca kusura bakmayın çok yoğunum sürekli sitede olamıyorum.

BİRİNCİSİ:Hafıza düşük problemi ile yamanın bi ilgisini olacağını zannetmiyorum. Ama bu sorunu yaşayan arkadaşlar mümkünse 7.01 i yükleyip yamayı öyle kullansınlar.

İKİNCİSİ: Transfer bütçelerinin düşüklüğünden bahseden arkadaş yamanın aktif hale geldiğinden eminmi? Benim bildiğim Barça'nın transfer bütçesi 50-60 milyon pound (100-120 milyon dolar).

ÜÇÜNCÜSÜ: Config dosyası paket 2.1 isimli ve diğer dosyalardan farklı duran bir dosyadır. (yeşilimsi bir yazı dosyası.)

DÖRDÜNCÜSÜ: 7.00 için yazdıklarımı yapıp çalıştıran hiçbir arkadaş yok mu? Sanırım pepe...vb. arkadaşlar yapmış. Eğer herkes sorun yaşıyorsa başka çözüm yollarına bakacağım.

***intern***

Aralık 2010'da emekli olmuştur.

***intern***
  • duu666
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Reklam
  •  
  • cr@zyb@y
    Kayitli Üye

• arkadaşlar bende dün baya bi uğraştım paket 2.1 için ama olmadı sorunun nedeni versiyonun 7.0.0 olması bugn 7.0.1 yükledim ve sorun felan yok ortada yamanın açıklamasında 7.0.0 ve 7.0.1 ile uyumluduru 7.0.1 gereklidir diye değiştirirsek bi sorun kalmaz ortada heralde

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting