• dozdoz
    Kayitli Üye

• belki calismalariniz gzl bsiy evet ama insanlarin kafasini cok karistrio daha onceleri kendime soz vermstm yuklemycem bi yama die yukledim ve gene oyunda hata vermeye basladi herkezin emegine saglk ama bu benim yukledgim son yama aninda da sildim tamamen zaman kaybi
  • Reklam
  •  
  • duu666
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: OmErCaGaTaY

kullanmasını bilmiyorsunuz,bari yamaya çamur atmayın!

neyi kullanmayi bilmiorz ya bunca yildr bu oyun icn yama indriorm hic bole sorun yasamamstm bu kimn sucu
      bizm mi ??? yamann mi ?????

• CRNL
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Sizin suçunuz... İnterne saol diyeceğinize daha laf kalabalığı yapıyosunuz.. Sorun çıkıosa sil oyununu geri yükle
      ya da documents and settings den kendi kullanıcına gir ordan application dataya gir ve ordaki sports interactive klasorunu sil. sonra oyuna girerken orjinal datayı kullanmayı seç.. tabi bu datayı orjinalin üstüne kurma gibi bişi yapmadıysan
  • duu666
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: CRNL

Sizin suçunuz... İnterne saol diyeceğinize daha laf kalabalığı yapıyosunuz.. Sorun çıkıosa sil oyununu geri yükle
      ya da documents and settings den kendi kullanıcına gir ordan application dataya gir ve ordaki sports interactive klasorunu sil. sonra oyuna girerken orjinal datayı kullanmayı seç.. tabi bu datayı orjinalin üstüne kurma gibi bişi yapmadıysan

kardes dediklerini en az 10 kere denedm ama olmuo... 7.0 da calistirablen warmi bu yamayi

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting