• intern
    Özel Üye

Takımı: Çorumspor
    • Crash dump (Kilitlenme Bilgi Dökümü) Türkçesinden de anlaşıldığı gibi bir hata değil hatanın nerden kaynaklandığına ilişkin bir bilgi mesajıdır. Bu bilgi mesajının gelmesi farklı nedenlerden olabilir. Bunlardan bazıları:

-User data dosyası ile oyunun yüklü olduğu yer farklı bölümlerde ise (örneğin biri c:'de biri d:'de ise),

-Herhangi bir yama kullanıyorsan ve bu yamada config dosyasına ilişkin bir hata varsa yada database'de sorun varsa, (özellikle grafik paketleri bu sorunun başlıca kaynağıdır.)

-Oyunun orjinal versiyonunu kullanıyorsan ve diğer versiyonlar için hazırlanmış bir yama yüklemişsen,

-Eski FM'ler için hazırlanmış yamaları FM 2009 için kullanıyorsan,

-.ddt dosylarında değişiklik yapmışsan...vs

bu sorunla karşılaşırsın.

Ayrıca FM dışında da bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Örneğin kullandığınız Anti-virüs programının firewall'ı ile windows güvenlik duvarı aynı anda açık olursa bir çakışma olur ve bu crash dump uyarısını alabilirsiniz...Bu durumda oyuna girmeden önce bu tür engelleyici programları kaldırın.

NOT: Yukarıda verilen nedenler çoğaltılabilir. Ayrıca yukarıdakileri yapanların "crash dumps" mesajıyla karşılacakları diye bir kural da yoktur, karşılaşılmayadabilir.

NOT 2: Sorunun nerden kaynaklandığı bilmiyorsan, crash dumps uyarısı aldığında burada sorunun nereden kaynaklandığı yazar.

Yukarıdaki bilgilerin herhangi bir yardımı olmadıysa sorununuzu FM YARDIM HATTI'na yazabilirsiniz.

***intern***

Aralık 2010'da emekli olmuştur.

***intern***
  • Reklam
  •  
  • 35_toll
    Kapali Hesap

• Paylaşımın İçin Sağol

Takımı: Fenerbahçe SK
    • bu sorun yenşi oluştu benim oyunumda 9.3 e yükseltemek için yama yükledim yama çalışmadı oyunu sildim tekrar baştan kurdum bu hata oluştu nasıl çözülür bu sorun
  • cafo10
    Kayitli Üye

• Crash Dump Hatası Çözüldü Sonra Bu Hata Çıktı

arkadaşlar başlık açıklayıcı değil ben crash dump hatası alıyordum o hata kendiliğinden ortadan kalktı oyunu açtım manchester city ile başladım transfer yapmak için oyuncunun fiyatını kulübüne sormak için soruştur seçeneğini seçmek istediğimde oyun donuyor oyundanda çıkamıyorum sadece oyun donuyor çözümü nedir

ayrıca konu açmama forum izin vermedi bu konu altına ekledim acil cevap lazım
  • mcagrialtun
    Kayitli Üye

• selam sorunum şu: yeni menajer ekleyemiyorum... oyuna başladıgımda hiç bi sorun olmadı halde şimdi(oyunda 1 sezon geçtikten sonra) yeni menajer ekle'ye tıkladığımda HATA VERİYOR...

A serius error was encountered and application will close.An error file has ben generated in:PREMIUMX-AF192C/C:/Administrator/Belgelerim/Sports Interactive/Football Manajer 2010/crash dumps

bu hatayı alıyorum..crash dumps dosyasını silmeyi denedim olmadı...ne yapabilirm.. yardım ????
      şimdiden teşekkürler..

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting