• intern
    Özel Üye

Takımı: Çorumspor
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: cakir20

3D maç motorunu kapatıp denedim yine olmadı

java ve directx updatelerinin tam olduğundan emin ol. Vista kullanıyorsan windowed modunda oyunu aç

***intern***

Aralık 2010'da emekli olmuştur.

***intern***
  • Reklam
  •  
  • cakir20
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • intern
    Özel Üye

• oyun ayarlarına gir ordan display&sound a gir. orda en üstten windowed'ı seç

***intern***

***intern***
  • Dem0nStyLe
    Kayitli Üye

• beyler ben oyunu yüklüyorum 9.1.0 patch yüklüyorum crack yamalıyorum exe ye tıklıyorum oyun görev yöneticisinin işlemler bölümünde calısıo görünüo ama acılmıo masa üstünde bekliyoru 10 dk bekliyorum oyun baslamıo ama hala işlemler bölümünde fm exe var görünüo CPU 03 47 arasında değişiyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir core duo 2 2.2(4.4) işlemci var cift cekirdek 4gb ram 512 ekran kartı nvidia geforce fx 8500 gt sorun ne olabilir oyunun hastasıyım fakat :SSSSSS lütfen yardım edin
  • _Mokoena_
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Bugüne kadar sadece forumdaki konu başlıklarından gördüğüm bir hata sonunda benim de başıma geldi: Crash Dumps... Bazen oyuncuya tam kontrat önericekken bi bakıyorum, oyun crash dumps hatası veriyo ve kapanıyo. Bunun kurtuluşu nedir?

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: kemalfbc

beyler ben oyunu yüklüyorum 9.1.0 patch yüklüyorum crack yamalıyorum exe ye tıklıyorum oyun görev yöneticisinin işlemler bölümünde calısıo görünüo ama acılmıo masa üstünde bekliyoru 10 dk bekliyorum oyun baslamıo ama hala işlemler bölümünde fm exe var görünüo CPU 03 47 arasında değişiyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir core duo 2 2.2(4.4) işlemci var cift cekirdek 4gb ram 512 ekran kartı nvidia geforce fx 8500 gt sorun ne olabilir oyunun hastasıyım fakat :SSSSSS lütfen yardım edin

kullandığın crackte problem olabilir. Oyunun orjinal fm.exe dosyasını tekrar yapıştırıp oyunu açmayı dene.

Alıntı:
      Bugüne kadar sadece forumdaki konu başlıklarından gördüğüm bir hata sonunda benim de başıma geldi: Crash Dumps... Bazen oyuncuya tam kontrat önericekken bi bakıyorum, oyun crash dumps hatası veriyo ve kapanıyo. Bunun kurtuluşu nedir?

Crash dump hatası almak istemiyorsan oyuna girmeden önce varsa virüs programını,aile koruma şifresini...vs (sağ alt köşedeki kapatılabilecek tüm simgeleri) kapat. Ayrıca Windows güvenlik duvarına girip fm2009 üzerindeki engellemeyi kaldır. Sorundan kurtulacaksın.

***intern***

***intern***
  • Dem0nStyLe
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: intern

[QUOTE]Orjinal Mesajı Yazan: kemalfbc
      beyler ben oyunu yüklüyorum 9.1.0 patch yüklüyorum crack yamalıyorum exe ye tıklıyorum oyun görev yöneticisinin işlemler bölümünde calısıo görünüo ama acılmıo masa üstünde bekliyoru 10 dk bekliyorum oyun baslamıo ama hala işlemler bölümünde fm exe var görünüo CPU 03 47 arasında değişiyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir core duo 2 2.2(4.4) işlemci var cift cekirdek 4gb ram 512 ekran kartı nvidia geforce fx 8500 gt sorun ne olabilir oyunun hastasıyım fakat :SSSSSS lütfen yardım edin

kullandığın crackte problem olabilir. Oyunun orjinal fm.exe dosyasını tekrar yapıştırıp oyunu açmayı dene.

benim oyun orjinal değil oyunun orjinal fm exe sini yapıyorum online aktivasyon key istiyor oda yok bende offf 3 gündür uyku uyuyamıyorum
  • DDT1
    Kayitli Üye

Takımı: Kahramanmaraşspor
    • arkadaşlar bende şöyle bir hata veriyor:

Cannot Run Game:Failed Set Up Grapichs Systems

hatanın ekran kartında ötürü olduğunu anladım ama bu soruna bir çözüm nasıl bulabilirim daha doğrusu çözümü varmı?
  • Reklam
  •  
  • intern
    Özel Üye

• oyun çözünürlüğünü düşür, ayrıca maç motorunu 2d yap (3d'yi kapat).

***intern***

***intern***
  • vkalem
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Merhaba,

Oyunum orjinal olmasina ragmen ilk sezon bittikten sonra 24 temmuzda crash dumps hatasi veriyor. Sigames forumlarinda da bu durumdan sikayetci insan sayisi hayli fazla. Hatta sigames hatayi arastiracaklarini soyleyip konuyu kilitlemis. Bu soruna italya 3. ligindeki kupa karsilasmalarinin belirlenmesinin neden oldugu gibi bi soylenti de var. italya 3. ligini eklemeyen kullanicilar bu tarihten ileriye devam edebilmis. Boyle bi durumla karsilasan baska biri var mi acaba?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2022 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting