• Reklam
  •  
  • dragonserdar
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ya arkadaşlar ben fm 2009 u sorunsuz açıyom ama maçtaykern oyuncular kasıo yani durup dururken birden hareket ediyolar sonra yine birden duruyolar nasıl çözceem bunu ???
  • irreducible_17
    Kayitli Üye

• yeterli boşuk var yaklaşık 100gb kadar:)

vista kullanıorm ama yönetici izni olmayan bi yer neresi olabilir hiç bi fikrim yok ona da bi örnek werebilirmisin zahmet olmazsa..:) diskim bölünmemiş çünkü sadece 'C' war 'D' yok..

fm rip ne oluyor onu da bilmiorm biras fasla oldu sorularım kusura bakmayın:(
  • intern
    Özel Üye

Takımı: Çorumspor
    • Alıntı:
      Söylediğiniz gibi catche dosyasını silmeme ragmen problem çözülmedi,ne yapmalıyım

Tam olarak kaç dakika bekledin. 10 dk bekle bakalım açılacak mı? eğer açılırsa bilgisayarının hızından. Açılmaz ise ekran kartında yada yüklemede sorun olabilir.
      Alıntı:
      ya arkadaşlar ben fm 2009 u sorunsuz açıyom ama maçtaykern oyuncular kasıo yani durup dururken birden hareket ediyolar sonra yine birden duruyolar nasıl çözceem bunu ??

Hızlı bir bilgisayarla
      Alıntı:
      cache dosyasını nerden sileceğim

cache dosyasını Belgelerim/Application data/SportsInteractive/cache'den silebilirsin. (gizli dosyaları göster seçeneğini aç önce)
      Alıntı:
      yeterli boşuk var yaklaşık 100gb kadar

vista kullanıorm ama yönetici izni olmayan bi yer neresi olabilir hiç bi fikrim yok ona da bi örnek werebilirmisin zahmet olmazsa.. diskim bölünmemiş çünkü sadece 'C' war 'D' yok..

fm rip ne oluyor onu da bilmiorm biras fasla oldu sorularım kusura bakmayın

Eğer diskin bölünmemişse o zaman oyunu yüklerken setup dosyasına sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır" seçeneği ile aç.
      FM RİP: Sıkıştırılmış ve hazır kurulmuş FM demektir.(yasal değildir,ama internette mevcut)

***intern***

Aralık 2010'da emekli olmuştur.

***intern***
  • irreducible_17
    Kayitli Üye

• Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile en az 100 kere kurmaya çalıştım aynı hata aynı hata:(:(

bsşka bi çözümü olabilir mi acaba?
  • ilker00034
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • gizli dosyalarıda göster dedim ama cache yok yaa bu arada oyunun büyük bölümü türkçe oldu ama hepsi değil böyle olması normalmi
  • serhatkoyuturk
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Antreman programlarını hangi klasöre atıyoruz?

Son güncelleme 26.11.2008, 23:35 tarihinde serhatkoyuturk tarafından yapıldı.
  • DDT1
    Kayitli Üye

Takımı: Kahramanmaraşspor
  • Reklam
  •  
  • intern
    Özel Üye

Takımı: Çorumspor
    • Alıntı:
      Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile en az 100 kere kurmaya çalıştım aynı hata aynı hata

bsşka bi çözümü olabilir mi acaba?

O zaman FM rip dene. İnternette ara bulursun. Yüksek bir ihtimal setupda sorun olabilir.
      Alıntı:
      Antreman programlarını hangi klasöre atıyoruz?

"Belgelerim/SportsInteractive/FM 2009/schedules" e at. Böyle bir dosya yoksa kendin oluştur.
      Alıntı:
      ya intern benim sorun ne olacak?

Masaüstündeki kısayol fm'ye sağ tıklayp uyumluluktan dene. (çözünürlük yada uyumlu sistemi değiştir.)

***intern***

Aralık 2010'da emekli olmuştur.

***intern***
  • sinan1985
    Kayitli Üye

• ben oyunu 1 sezon sorunsuz oynadım ve 2. sezonun ortalarında tam maç açılacakken xml parsing error die bişi çıkıyo ve altındadanot-well-formed at line 1 of camera.xml yazıyo..buna bi çözüm getirebilecek arkadaş varmı varsa çok sevincem...

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2022 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting