• Moussa
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Çoğu arkadaşımızın bilmediği bu konuyu, en ince ayrıntısına kadar anlatmak istiyorum. Öncelikle Youtube üyeliğinizin olduğunu varsayıp anlatıma geçiyorum. Oyununuzu yeni açıyorsanız, Menajer ekleme bölümüne geldiğinizde ;

Sağ köşedeki Youtube Login bölümüne tıklayıp Youtube hesap bilgilerinizi girip giriş yapmanız gerekiyor.

Eğer oyuna yeni menajer açmıyorsanız ;

Menajer Adı >> Seçenekler >> Social Network sayfasına giriş yaptığınızda ;

Şöyle bir sayfa çıkacaktır. Sağ taraftaki Youtube Login bölümündende giriş yapabilirsiniz.

Bunların hepsini yaptığınızı sayalım. Maç ekranınızda ki ;

Upload Highlights butonuna tıklayınız. (Temanızda yeri farklı olabilir)

Sonra karşınıza böyle bir ekran çıkacaktır ;

Üstteki seçenekten Upload ediceğiniz golü seçip alttaki seçeneklerden Upload Highlights butonuna tıklayın.

Bir süre yüklenen video sonunda şöyle bir ekran çıkacaktır ;

En üstteki seçeneğe tıklayıp videonuzu aşağıdaki gibi görebilirsiniz ;

http://www.youtube.com/watch?v=cyCjhEnSItM

Herkese iyi oyunlar.

Bu anlatım Torres F tarafından SoccerCenter.Net adına Football Manager severler için hazırlanmıştır. İzinsiz yayınlanması yasaktır.
  • Reklam
  •  
  • MrRonaldo
    Kapali Hesap

• Bilmeyenler İçin Yararlı Olmuş Birde Not Olarak Eklersen; Youtube Google Hesabınıda Yazarsanız Olabiliyor

Bu Günler Kötü Olsa Bile Yarınlar Hep Güzel Olur Derler… Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi?

Yetenek+Fizik+Hırs+Özgüven+Hız+Disiplin=Cristiano Ronaldo

Gerçek bir şampiyon sadece tezahürat yapıldıgında degil,insanlar farklı görüşlerini belirttiğinde de ayakta durabilendir.
  • orion1907
    Kayitli Üye

• Kardeş Fm2012 yok bende sadece Fifa12 var. Bu video dosyalarını nerden bulacağım? Kendi video çeviri programlarım ile bazı klipler hazırlamak istiyorum.

Apache Kabilesi Atasözü

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting