• ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bu konuda başta aşağıdaki konular olmak üzere birçok konuda tartışabilir, öneri isteyebilir, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

-Bu oyuncu ne kadar eder?

-Verdiğim paraya değer mi?

-Acaba bu oyuncuyu satmalı mıyım?

-Bu oyuncuyu hangi mevkide oynatsam daha iyi olur?

-Acaba hangi oyuncuyu alsam?

Bunun gibi pek çok soruya burada cevap arayacaksınız.

"Acaba bu oyuncuyu mu alsam şu oyuncuyu mu?", "Acaba verdiğim maaş fazla mı?" şeklinde açılan konular kilitlenecektir. Bu soruların yeri bu konudur.

Konunun adı sohbet, ama konu içinde gereksiz yazılan mesajlar silinecek ve yazan kişi uyarılacaktır. Lütfen konunun sınırladığı çizgilerin dışına çıkmayınız.
  • Reklam
  •  
  • Mr_AsLaN
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bu gece oynarken uyuya kalmisim. Seviyorum bu oyunu

Takımı: Club Atlético de Madrid
    • bende çok seviyorum:) ama oyunun tek zararı var insanı çok kararsız bırakıyor bi takımı seçiyorum onunla oynarken başka bi arkadaşın kariyerini görüyorum bu kez o takımı seçmek istiyorum dayanamıyorum off off ))
  • Canerati10
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • Ben kariyer açtım daha dün.1202 versiyonu ile.bugün baktım 1204 update çıkmış.bu güncellemeler ne zaman sonlanacak bilen varmı?ve ayrıca bu güncellemeler ne gibi yenilikler getiriyor bilen varmı?
    Haber Editörü

• SI games'in sitesinden indiriyorsan guncellemeleri ordanda bakabilirsin ne gibi yenilikler oldugunu. Liste olarak yazmasi lazim.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Canerati10
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • Yok steam otomatik olarak indiriyor.baktım ufak tefek düzeltmeler varmış sadece oyunda.bu arada director camera'ya bayıldım.bütün açılardan maçı izliyoruz.bir de tribünlerde meşale yandığını gördüm koptum
    Haber Editörü

• Miles amca saolsun. Baska biryerde okumustum Trabzonspor kolbasti yapmis
      Listeyi okumak istiyorsan burda

-----------------------------
      Football Manager 2012 v12.0.4 Changelist
      -----------------------------
      Competitions
      ============
      Australia
      ---------
      - Fixed a bug where the game gets stuck when the user is forced to register a youth player who turned into a pro in the Australian A-League.

Finland
      -------
      - Fixed issue with player bans not working correctly in the First Division.

General
      =======
      - Fixed crash when using the "Pick Team For Me" button when all manageable clubs have been taken over by human managers.
      - Fixed crash when activating a new division level which has promotion/relegation playoffs with the division above and is made up of regional divisions. (e.g. Third level in Sweden)
      - Fixed crash on game startup if a club's loyalty and passion supporter profiles are set to 0 using the editor.
      - Game now doesn't allow nations to be deactivated in 2011 before its competitions have finished. This was causing a few problems later in the game.
      - Fixed bug where Spanish outfield player could not be given a valid squad number before match if a goalkeeper already had number 25 and number 13 was the only number free.
      - Fixed an issue which was affecting AMD/ATI Radeon Cards causing intermittent crashes

Match
      =====
      - Some colour clash fixes.

International
      =============
      - Fixed bug where players currently selected in an U19 team are then deemed to old when the U19 European Championship qualifiers are scheduled.
      - Fixed bug where a replacement player could not be called up to a national team that doesn't have a full squad selected.
      - The overage players in the squad can now play for U23 team friendlies before the Olympic Games.

UI
      ==
      - Twitter and Youtube login now works on Mac OS X 10.5 Leopard.

hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • Albtraum
    Kayitli Üye

Takımı: Altay
    • arkadaşlar altay'dayım. spor toto 2.ligde bir tane sağ açığa ihtiyacım var.Maximum ödeyebileceğim maaş 90 bin civarı.Transfer bütçem 150 k. Önerilerinizi bekliyorum.

Jose Mourinho: "Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"
      '' ALTAY '' Adamın kimyasını bozar. -Mustafa Denizli-
  • JavierPastore
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Albtraum tarafından gönderilen mesaj
      arkadaşlar altay'dayım. spor toto 2.ligde bir tane sağ açığa ihtiyacım var.Maximum ödeyebileceğim maaş 90 bin civarı.Transfer bütçem 150 k. Önerilerinizi bekliyorum.

Birinci ligdeki takımların A2 takımlarına bak kirala oradan

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting