• peker_553
    Kayitli Üye

Takımı: Club Atlético de Madrid
    • Arkadaşlar az önce niye yaptım bilmiyorum ama kayseri maçı öncesi defansın gmbeğindeki 2 oyuncuya adam markajı verdim adam adama oynatmak için.Neyse maça çıktım maç bitti 5-0 yenildim e tabi üzüldüm ama maç 2-0 iken bile değiştirmedim taktiği.Bişey denemek istedim.Kayseri tek forvetti ama forvet oyuncusunun arkasındaki 3 oyuncu sağlı sollu içeriye girdi (amrabat dahil) ve maç bu hale geldi yani demek oluyorki bazı arkadaşların dediği gibi taktiğe flan gerek yok fmde diye buda onlara bi cvp olur ben yandım siz yanmayın can sıkıntısından taktikle oynamayın :
  • Reklam
  •  
  • cabir19
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Sana gercekten katılıyorm fm 2012 de bu sene besiktası aldım genc yetenekleri genelde takıma kattım ama dısardan aldıgım antreamanlar yuzunden takım bi turlu duzgun bi ilerleyis icine giremedi tatil moduna alıyorum mac kaybetmeye baslıyor oyun anlamadım gitti ben cozemedim hala fm 2012 yi birde ganso(gectigimiz sene fm 2011 de paulo henrique idi adı ) inanılmaz bi sekilde dunyanın en iyi futbolcusu odulunu 2017 de aldı ve hala santos ta forma giyiyor oyunu actıgımdan beri ne manch. city e ne besiktas a nede barca ya alamadım kontrat imzalamak istemıo sanrım adam fena baglanmıs santos a neymar da gecen sezon (2016 da) manc. united a gitti o alana kadar yine kontrat imzalatamıodm uzun lafın kısası oyun fena zor olmus bu sene
  • _wolff_
    Yama Yapimcisi

Takımı: Fenerbahçe SK
  • peker_553
    Kayitli Üye

Takımı: Club Atlético de Madrid
    • Ben bi kaç forumda bazı arkadaşların yazısını gördüm o yüzden bu konuyu açmak istedim hani fm taktikle alakası yok yıldız futbolcuardan kadro kur yeter flan dediler diye bu konuyu açmak istedim yani neymiş.Sırf fm yi kötüleyneler bunu okusun diye açtım

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting