• Peter Petrelli
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Arkadaşlar geçen yaz fm 11 tunuvaları düzenlenmişti ve kış zamanıda düzenlendi bu aralar bir turnuva düzenlesek çok iyi olur gene 4 lü gruplar ve 4 er takımdan 16 lık şeklinde istersenız takım fazla olsun turnuva uzun ve zevkli sürsün gerçekten isterim gene turnuva düzenlenmesini çünkü bu şekilde hem arkadaşlık ortamıda büyüyor herkez birbirini tanıyor
  • Reklam
  •  
  • Peech
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Bende katılmak isterim en azından yeni arkadaş edinelim,eglenelim.

“1969′da içkiyi ve kadınları bıraktım. Hayatımda geçirdiğim en berbat 20 dakikaydı” George Best

Birinciysen birincisindir ikinciysen hiçbirşey.Bill Shankly
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• Biliyorsunuzdur oyunu korsan oynayanlar son güncellemeyi kullanamıyorlar. Malum o şey çıkmadı ve çıkmayacak gibi gözüküyor Forumda orijinal oyun oynayan üye sayısı ne kadar bilmiyorum ama yeterli katılım olursa düzenlenir. Bu konuyu sabitliyorum. İlgi olursa ona göre hareket edilir.
  • ecilk
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • nusta055
    Kayitli Üye

• Düzenlenirse ben katılırım. 2 oyuna da sahibim 12.0.4le de yapılsa 12.2.1 le de yapılsa katılırım.

Zaglebie Lubin

Ultras Orange City Boys !
  • Peter Petrelli
    Kayitli Üye

• valla benım oyunum orjinal deil ama 12.0.4 güncellemeye sahibimdirve forumdakı herkezde sahip bildiğim kadarıyla kıs transfer yamasıda kullanılarak turnuva düzenlenebilir
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• Peki 12.0.4 güncellemesi ile turnuva düzenleyebiliriz. Oyuna orijinal sahip olan arkadaşlar için sorun olacak ama pekte orijinal kullanıcı olduğunu sanmıyorum. İlk baş 16 kişilik 4'lü gruplar yerine bu turnuvadaki format ile oynanır. Eğer turnuva sorunsuz bir şekilde ilerlerse hemen ardına 4'lü gruplar halinde yeni bir turnuva başlatılır. Turnuva Yetkilisi arkadaşa (adu) uyarsa turnuvanın işleyişinde sorun olmaz. Arkadaşla görüşeyim. Konu başlığını değiştiriyorum katılmak isteyen herkes yazsın. Konu 1,2 gün daha açık duracak. Katılımcı sayısına göre FM 2012'nin ilk turnuvasını başlatırız. Son olarak herhangi bir transfer güncellemesini kullanmaya gerek yok.

Turnuva'ya katılmak isteyen üyeler

Peter Petrelli
      Peech
      nusta055
  • Reklam
  •  
  • Matthaus
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting