• Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • Oyunu Windowed (Pencere) modunda oynamak için ilk önce Prefences (Ayarlar) bölümüne giriyoruz.

Daha sonra buradan "Display" bölümündeki sekmeye tıklayıp "Windowed" seçeneğini işaretliyoruz. Aşağıda gösterilmiştir:

-
      Eğer bu mod seçilemiyorsa (donuksa):

Masaüstündeki FM2012 kısayoluna sağ tıklayıp "ÖZELLİKLER"e giriyoruz. Buradan "Hedef" bölümününde yer alan adres dizininin sonuna bir boşluk bırakıp -small_screen -windowed yazıyoruz. "Çalıştır" bölümününde "Normal pencere" olduğunu kontrol ediyoruz. Aşağıda gösterilmiştir:

Not: Eski serilerden beri işe yarayan bir yöntem bu. "intern"'in FM2009 için hazırladığı rehberden düzenlenmiştir.

Kullandığım tema: OPZ Beam4 v.2012

---
  • Reklam
  •  
  • MrRonaldo
    Kapali Hesap

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Yapamayan İçin İyi Bir Anlatım Olmuş

Ben Bu Sorunun İki Nedeni Olabileceğini Düşünüyorum

1.Korsan Yazılım
      2.Pc Gereken Sistemin Altında Yani Fm Neredeyse Her Pc Açıyor Fakat Gereken Sistemin Olmamasından Kaynaklanıyor Olabilir.

Bu Günler Kötü Olsa Bile Yarınlar Hep Güzel Olur Derler… Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi?

Yetenek+Fizik+Hırs+Özgüven+Hız+Disiplin=Cristiano Ronaldo

Gerçek bir şampiyon sadece tezahürat yapıldıgında degil,insanlar farklı görüşlerini belirttiğinde de ayakta durabilendir.
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • kral508
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting