• gfblugano35
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
      • fm 2013 (05 Ağustos 2012 Pazar, 23:40)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • belki bu konu icin cok erken ama ben gercekten merak ettiğim icin bu konuyu buraya actım. bilindiği gibi 'sevgili' demirören başkanımız sivri zekasıyla yabancı kontejyanını önümüzdeki sene ve bir sonraki sene (tam sayılarını hatırlamıyorum) düşürecek. en son böyle birşey cm 4te vardı ve 2 sene sonra 4e düşüyordu. tabi o zamanlar irfan başaran,temur altuhan,serhat akın,tuncay şanlı,servet çetin,cafercan aksu gibi bazı türk oyun yıldızı isimler vardı ve cok aman aman sorun yaratmamıştı ancak fm 2012deki türk oyuncu kısırlığı ve benim ömer toprak mehmet ekinci , ilkay , ömer toprak gibi oyuncuları bir türlü alamam 2013teki tehlikeyi düşününce canımı sıktı. düşünsenize kadronuzda bircok geleceği parlak isim varken 2015te yabancı sayısı 4 olucak ve satmak zorunda kalıcaksınız biçoğunu. tabi bunlar benim düşünce ve belkide becerisizliklerim sizlerinde görüşünü ve düşüncesini öğrenmek icin actım bu konuyu
  • Reklam
  •  
  • ByMCM
    Kayitli Üye

• İyi türk oyuncu azlığı konusunda oyunu suçluyorum bazı oyuncuların özelliklerini çok düşük yapıyorlar.
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • ByMCM'e özellikler konusunda katılıyorum. Normalde oyuncu özelliklerini çok fazla takmam ancak bazıları gereğinden düşük özelliklere sahip oluyor. Türk oyuncu konusunda da sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Gerekirse İkinci Ligden de oyuncu alınıp oynatılabilir. Bu oyuna renk katar hem ve emin ol özellikleri düşük oyuncularla oynamakta zevk veriyor insana Yabancı konusuna gelirsekte transfer ederken sınırlamanın düşeceğini hesap ederek transfer yapacaksın Atıyorum her iyi gördüğün oyuncuyu almaktansa mümkün olduğu kadar az yabancı oyuncu almaya çalışıcaksın

• Örneğin 10 yabancıya 20M€ vereceğie 5 yabancıya 40M€ vereceksin

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting