• Sir_Emre
  Kayitli Üye
  Kayıt: 21-02-2006
  Yaş: 33
  Mesajlar: 20
  Takımı: Malatyaspor
  • FM 2014 oynarken çeşitli taktikler ve yöntemler geliştirerek tam bir yönetici oluyorsunuz. Hal böyle olunca da ister istemez birçok yerde yöneticilik unvanına laik olmak, bunu kazanmak isteyebilirsiniz. Neyse ki gerçek hayat dışında bir yönetici olduğunuz oyun içerisinde paranızın yettiğince futbolcu alabilir ve bu şekilde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Günümüzde FM 2014 yaması çıkıyor bu şekilde de yamalarla beraber oyun daha zevkli olabiliyor.   İyi bir oyuncu için en iyi fm 2014 taktik ile oyun oynamanın zevkinin çok daha fazla olduğunu düşünürsek eğer, bu konuda sizlere tavsiye etmiş olduğumuz site içerisinde istediğiniz fm 2014 transfer yaması ve fm 2014 genç yetenekler yamalarına ulaşarak, sizlerde mükemmel bir takım oluşturabilirsiniz.

   FM 2014 İle Keyifli Zaman Geçirin!
   Sizlere site içerisinde sunulan en iyi fm 2014 genç yetenekler ile istediğiniz gibi bir takıma sahip olmak oldukça basit ve kolay olmaktadır. Bunun için de yapılması gereken sadece siteye girmek ve en güzel yamalara sahip olmaktır. Sizlerde internet üzerinden FM 2014 oyununu takip edebileceğiniz çeşitli platformlar edinerek bu şekilde yamalar bulabilir, oyununuzu daha renkli ve keyifli hale getirebilirsiniz.

   Sizlerde bu yamalardan faydalanmak için dilerseniz http://forum.cmfmfans.com/ sitesine girerek başarılı şekilde bunu gerçekleştirebilir, güzel bir zaman geçirirken bir yandan da oyunla ilgili güncellemelerden haberdar olabilirsiniz
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting