• PvanHooijdonk
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • çok basit bir problemim var, ama çözemedim, hollanda, fransa takımlarının fotoları gözükmüyor, C:Program Files (x86)Sports InteractiveFootball Manager 2011datadb1100lncall adresindeki fake dosyasını 1leri 0 yapmama rağmen ve cache'i silmeme rağmen düzelmedi, sıkıntı ne olabilir arkadaşlar?

...Senin gibi, bir tane daha gelmedi...
  • Reklam
  •  
  • koray34vIlla
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • ibrahim539
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar oyunu okadar oynadım ama bir türlü farkına varamamıştım almanya milli takım oyuncuları gerçek oyuncular yok yeni farkettim bu konuda yardımcı olacak varmı nette bişelere baktım ama care olmadı lütfen bi yardım edin

яι¢αя∂σ qυαяєѕмα Q7
      ¢яιѕтιαησ яσηαℓ∂σ CR7
      нαмѕιк, נανιєя ραѕтσяє, ραтσ, ƒαℓ¢ασ, нυℓк, ѕєяgισ αgüєяσ, αвєℓ нєяηαη∂єz, ηєумαя
  • White Albatros
    Kayitli Üye

• ibrahim539 tarafından gönderilen mesaj
      Arkadaşlar oyunu okadar oynadım ama bir türlü farkına varamamıştım almanya milli takım oyuncuları gerçek oyuncular yok yeni farkettim bu konuda yardımcı olacak varmı nette bişelere baktım ama care olmadı lütfen bi yardım edin

Buyur kardeşim Şunu Yükle FM 2011 Lisans Paketi
      ***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • ibrahim539
    Kayitli Üye

• White Albatros tarafından gönderilen mesaj
      ibrahim539 tarafından gönderilen mesaj
      Arkadaşlar oyunu okadar oynadım ama bir türlü farkına varamamıştım almanya milli takım oyuncuları gerçek oyuncular yok yeni farkettim bu konuda yardımcı olacak varmı nette bişelere baktım ama care olmadı lütfen bi yardım edin

Buyur kardeşim Şunu Yükle FM 2011 Lisans Paketi

Yükledim ama kayıtlı oyunda gözükmüyor yeni oyun açınca almanya milli takım düzeliyor kayıtlı oyunda nasıl düzenleriz

яι¢αя∂σ qυαяєѕмα Q7
      ¢яιѕтιαησ яσηαℓ∂σ CR7
      нαмѕιк, נανιєя ραѕтσяє, ραтσ, ƒαℓ¢ασ, нυℓк, ѕєяgισ αgüєяσ, αвєℓ нєяηαη∂єz, ηєумαя
  • speedylive
    Kayitli Üye

• ya arkadaşlar 19 yaş altı takıma antrenman yaptıramıyorum yardım edebilirmisiniz.oyuncular antrenmanda gözükmüyorlar genç antrenman programıda yükledim schedule bölümünden ama onlar gözüküyor fakat aktif değller bi yardımcı olun
  • boycoll
    Kayitli Üye

• Reklam
  •  
  • .ColdBlood.
    Kayitli Üye

• kafsinkaf tarafından gönderilen mesaj
      ya beyler print screen alamıyorum yardımcı olur musnuz

İşletim sistemin win7 ise alt+f9 yap belgelerim/Sports Internactive/screenshotsa bak...

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

"İkinci gol de Boer'un ayağının şeyinden oldu, üçüncü gol gene de Boer'un şeyinden oldu..."

Turgay Şeren

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting