• White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • ibrahim539:Malesef Kayıtlı oyunda gözükmez yeni oyun açman gerekir
      koray34vIlla:Antreman programın çok ağırdır biraz ağırlığı azaltmayı dene
      boycoll:Maç sırasında TV görünümünden çık sağ üst köşede hızlı taktik diye geçiyordu sanırım

***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • Reklam
  •  
  • mett34
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • fm 2011 editor data sorunu (26 Ekim 2011 Çarşamba, 13:44) Arkadaslar 11.3 yüklü bende..bu patchin üstüne yapilan yamalari editor data klasoru yapip icine atiyorum ama oyunda bu data bos gözüküyor ne yapmaliyim?

• sercansercansercan
    Kayitli Üye

• ben fm 11 de 11.3 patchini kulllanıyorum ama her oyundan çıkıp girdiğimde hata veriyo crack yapmak zorunda kalıyorum oyuna her giişimde çözüm önerilerinizi bekliyorum
  • aLyy_
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor
    • Ya arkadaslar 3. ligden bir takımla oyuna basladım lig atladım 2 sezonu oynıcam fixtürümde hem 3. lig hem 2.lig macları görünüyor. ve bütün maçları oynamak zorunda kalıyorum. sebebi nedir nasıl bir yol izleyeceğim.
  • Mr.Football
    Kayitli Üye

Takımı: Gençlerbirliği SK
    • Amatör lig yamasında Akyurt Belediyespor var mı arkadaşlar?

Takımı: Fenerbahçe SK
    • FM 2011 açılmıyo yardım edin lütfen, oyuna giriyorum girdikten SIGAMES kısmı var ya siyah arkaplan işte orda ekran tam ekrandan çıkıyo ve bi yazı geliyo tamam da desem çarpıya da tıklasam oyun açılmıyo... He bu arada oyunu aldıktan bu yana hiç bi sürüm yüklemedim hiç bi yama yok oyunda. Ayrıca tekrar kurdum oyunu ama sorun gitmedi. Lütfen yardım edin umarım detaylı anlatmışımdır
      Volkan DemirEL #1
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting